Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 grudnia 2018, 20:58

LEGO The Hobbit do zgarnięcia za darmo

Kolejna przedświąteczna promocja trafiła na salony. Tym razem wszyscy fani wirtualnych klocków LEGO mogą zacierać ręce, bowiem LEGO The Hobbit jest obecnie dostępne za darmo. Uwaga, oferta jest ograniczona czasowo, dlatego warto się śpieszyć.

Shire w wersji z klocków. - LEGO The Hobbit do zgarnięcia za darmo - wiadomość - 2018-12-13
Shire w wersji z klocków.

W ostatnim czasie gracze nie mogą narzekać na brak dobrych ofert. Poza wyprzedażą na GOG-u oraz prezentem w postaci Full Throttle Remastered, są też inne ciekawe opcje. Tym razem mamy dla Was propozycję prosto z Humble Store, gdzie możecie pobrać za darmo LEGO The Hobbit. Promocja potrwa jeszcze przez niecałe dwie doby, dlatego warto się pośpieszyć. Żeby dostać swoją bezpłatną kopię, wystarczy zalogować się na stronie Humble Bundle, następnie zasubskrybować tamtejszy newsletter i voila - uzyskacie dostęp do darmowej gry.

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto pobierać LEGO The Hobbit, to w ocenie sytuacji mogą Wam pomóc recenzje (w tym nasza). Na PC produkcja uzyskała średnią ocen na poziomie 68% według serwisu Metacritic. Nie jest to najwyżej oceniany tytuł ze stajni kwadratowych ludzików. Niemniej jednak to wciąż dobra gra, i jak większość pozycji studia Traveller’s Tales, jest pełna humoru, a także idealnie nadaje się do kooperacji.

To nie jedyna ciekawa oferta z Humble Store. Obecnie trwa również promocja na gry Warner Bros Interactive Entertainment oraz świąteczna edycja promocji miesięcznej - Yogscast Jingle Jam 2018. To drugie wydarzenie potrwa aż do końca bieżącego roku i oferuje kilkadziesiąt gier w pakiecie za 35 dolarów (ok. 130 zł). Jeżeli chcecie zrobić sobie prezent na gwiazdkę, to warto się pośpieszyć.

  1. Oficjalna strona internetowa Humble Bundle