Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2018, 18:35

autor: Serek

Znamy zawartość i datę premiery trzeciego DLC do Spider-Mana

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja o dacie premiery oraz zawartości trzeciego rozszerzenia do gry Spider-Man. DLC Silver Lining zadebiutuje 21 grudnia tego roku i zaoferuje nowe misje, przeciwników, a także trzy stroje.

Spider-Man po liftingu. - Znamy zawartość i datę premiery trzeciego DLC do Spider-Mana - wiadomość - 2018-12-13
Spider-Man po liftingu.

Insomniac Games, czyli studio odpowiedzialne za grę Spider-Man, podało dokładną datę premiery trzeciego dodatku do tego ekskluzywnego dla PlayStation 4 tytułu. Rozszerzenie o nazwie Silver Lining zadebiutuje 21 grudnia bieżącego roku. DLC zakończy serię dodatkowych zawartości do gry, nazwaną The City That Never Sleeps, w skład której wchodzą również wydane wcześniej The Heist oraz Turf Wars. Silver Lining skupi się na postaci Silver Sable, czyli komiksowej córki łowcy nazistów, która z czasem przejęła kontrolę nad organizacją ojca i stara się zwalczać przestępczość na arenie międzynarodowej. Wygląda jednak na to, że w jej dążeniach liczą się wyłącznie osiągane cele, a nie dobrane środki.

Trzecie rozszerzenie wprowadzi do świata słynnego człowieka-pająka kolejne misje fabularne - te oczywiście będą skupione wokół Silver Sable, która będzie za wszelką cenę chciała odzyskać skradzioną technologię Sable International. DLC zaoferuje również nowych przeciwników oraz trzy nowe stroje - podobnie jak to miało miejsce przy dodatku Turf Wars. Tym razem nowymi zbrojami oddanymi w ręce gracza będą: kostium z filmu Spider-Man Uniwersum, strój Cyborg Spider-Man oraz pancerz Aarona Aikmana.

Pojawienie się kostiumu rodem ze zbliżającego się filmu Spider-Man Uniwersum nie jest jedyną kooperacją pomiędzy studiem filmowym a producentami gry. Na PlayStation Store można będzie znaleźć promocję, w której użytkownicy zamawiający przedpremierowo film, dostaną voucher na dodatek Silver Lining, dynamiczny motyw na PS4 oraz avatary. Oferta ruszy jutro. Jeżeli nie graliście jeszcze w żaden dodatek do Spider-Mana, możecie również zakupić cały pakiet The City That Never Sleeps.

Spider-Man zadebiutował jako tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. Premiera odbyła się 7 września bieżącego roku. Tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród fanów oraz recenzentów, czego dowodem jest kilka nominacji (w tym na Grę Roku) podczas tegorocznej edycji The Game Awards.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Spider-Man