Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 grudnia 2018, 19:20

autor: Serek

Świąteczne Humble Bundle - kilkadziesiąt gier na cały miesiąc

Wystartowała specjalna, świąteczna edycja promocji Humble Bundle. Tym razem cały przychód jest przekazywany na cele charytatywne, a dostępne są dwa progi - drugi z nich, kosztujący 35 dolarów, oferuje kilka gier na start oraz kilkadziesiąt dodatkowych, które będą odsłaniane codziennie aż do gwiazdki.

Za cenę minimalną można zgarnąć dodatki do COD-a. - Świąteczne Humble Bundle - kilkadziesiąt gier na cały miesiąc - wiadomość - 2018-12-03
Za cenę minimalną można zgarnąć dodatki do COD-a.

Najnowsza edycja Humble Bundle jest już dostępna. Yogscast Jingle Jam 2018 to w pełni charytatywna świąteczna odsłona promocji, która pokrywa się terminami ofert z kalendarzem adwentowym. Bożonarodzeniowe wydarzenie będzie trwało do końca bieżącego roku i zaoferuje kilka ciekawych pozycji, z których 100% zysku zostanie przekazane na cele charytatywne. Tym razem obowiązują dwa progi finansowe. Szczególnie ciekawy wydaje się być ten drugi, w którym za kwotę minimum 35 dolarów (ok. 130 zł) otrzymujemy kilka stałych tytułów, a ponadto kilkadziesiąt gier, odblokowywanych stopniowo dzień po dniu.

Pakiet za minimum 5 dolarów (ok. 20 zł)

 1. Call of Duty: Black Ops 4 C.O.D.E. Salute Pack (Battle.net)
 2. Możliwość umieszczenia komentarza na streamie Yogscast

Pakiet za minimum 35 dolarów (ok. 130 zł)

 1. Animal Super Squad
 2. Kabounce
 3. The Greater Good
 4. Batalj BETA Two-Pack
 5. Warhammer: The End Times - Vermintide
 6. GUILITY GEAR Xrd - SIGN
 7. Guns of Icarus Collector’s Edition
 8. Switchblade
 9. Kilkadziesiąt gier, odblokowywanych stopniowo dzień po dniu

Uwaga, niektóre tytuły mogą pojawiać się w limitowanej liczbie egzemplarzy. To oznacza, że część pozycji może zostać wyprzedana jeszcze przed zakończeniem promocji. Obecnie nie ma już szansy, aby w paczce była gra CardLife: Cardboard Survival.

Warto przypomnieć, że wszystkie promocje dostępne na stronie Humble Bundle wspierają akcje charytatywne. Ceny widniejące na stronie internetowej są tylko kwotami minimalnymi (można przeznaczyć dowolną, ustaloną własnoręcznie sumę). Świąteczna edycja promocji wydaje się być idealnym momentem, by sprawić sobie prezent, a przy okazji pomóc potrzebującym.

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

 1. Oficjalna strona internetowa Humble Bundle