Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2018, 08:49

autor: Aquma

Serwis ModDB ogłosił plebiscyt na mod 2018 roku

Znany serwis ModDB ogłosił kolejną edycję plebiscytu na modyfikację roku. W szranki stanie przeszło 10 tys. modów, a zwycięzcę - wybranego przez samych graczy - poznamy 29 grudnia.

ModDB ogłasza kolejny konkurs na moda roku. - Serwis ModDB ogłosił konkurs na moda 2018 roku - wiadomość - 2018-12-03
ModDB ogłasza kolejny konkurs na moda roku.

Popularny serwis ModDB – na którego stronach znaleźć można modyfikacje do wielu różnych produkcji – ogłosił 17. edycję konkursu na moda roku. W rywalizacji bierze udział przeszło 10 tys. różnych projektów. O tym, które z nich przejdą do kolejnej rundy zdecydują głosy użytkowników. Nominowane modyfikacje poznamy za nieco ponad tydzień.

W drugiej fazie – przebiegającej podobnie jak wstępne nominacje – weźmie udział 100 modów, które zebrały najwięcej głosów. Z kolei runda trzecia zostanie podzielona na trzy etapy. 22 grudnia poznamy modyfikacje wybrane przez redaktorów ModDB (Editors Choice Awards), 27 grudnia zostaną ogłoszone wyniki głosowania na najlepszy nieukończony projekt (Players Choice: Unreleased Mod), zaś dwa dni później dowiemy się, który z modów zasłużył – zdaniem graczy – na główną nagrodę (Players Choice: Mod of the Year 2018).

W zeszłym roku zwyciężyła modyfikacja Brutal Doom (do oryginalnej wersji Doom), wyprzedzając Star Wars: Thrawn’s Revenge II: Ascendancy (dedykowany Sins of a Solar Empire: Rebellion) oraz Twisted Insurrection (Command & Conquer: Tiberian Sun).

Na koniec warto odnotować, że członkowie społeczności, którzy wezmą udział w głosowaniu, będą mogli wygrać klucze do gier z kolekcji modlove.

  1. ModDB – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.