Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2014, 15:40

autor: Marcin Skierski

Bundle Stars - cztery gry w uniwersum Władcy Pierścieni za ok. 40 zł

Na łamach serwisu Bundle Stars trwa promocja The Lord of the Rings Bundle, w trakcie której taniej można nabyć kilka gier w uniwersum Władcy Pierścieni. Zniżką objęto następujące tytuły: Władca Pierścieni: Wojna na Północy, Guardians of Middle-Earth, LEGO Władca Pierścieni oraz LEGO Hobbit.

W serwisie Bundle Stars trwa wyprzedaż pakietu cyfrowych wersji gier w uniwersum Władcy Pierścieni. Płacąc kwotę widoczną na oficjalnej stronie (9,89 euro, czyli ok. 42 zł) otrzymacie cztery produkcje oraz dodatki DLC do dwóch z nich. W skład zestawu wchodzą następujące tytuły: Władca Pierścieni: Wojna na Północy, Guardians of Middle-Earth, LEGO Władca Pierścieni oraz LEGO Hobbit. Oprócz tego dołączane są jeszcze dodatki DLC do tego ostatniego tytułu oraz rozszerzenie Smaug’s Treasure do Guardians of Middle-Earth. Ogólna wartość pakietu przekracza 100 dolarów, więc jest to bardzo dobra okazja, by wejść w posiadanie omawianych produktów. Sprzedawane są klucze Steam, które można wykorzystać na komputerze osobistym z systemem z rodziny Windows.

W skład zestawu wchodzi m.in. gra LEGO Hobbit

Promocja zakończy się 27 października o godzinie 10:00. Oferowane w niej tytuły są dość świeże. Najstarszy z nich – Władca Pierścieni: Wojna na Pónocy – miał swoją premierę w listopadzie 2011 roku. Z kolei najnowszy – LEGO Hobbit – debiutował w kwietniu bieżącego roku. Dla fanów uniwersum jest to bardzo dobra okazja na wypróbowanie tych dobrze ocenianych gier.