Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2014, 15:40

autor: Sarge

Bundle Stars - cztery gry w uniwersum Władcy Pierścieni za ok. 40 zł

Na łamach serwisu Bundle Stars trwa promocja The Lord of the Rings Bundle, w trakcie której taniej można nabyć kilka gier w uniwersum Władcy Pierścieni. Zniżką objęto następujące tytuły: Władca Pierścieni: Wojna na Północy, Guardians of Middle-Earth, LEGO Władca Pierścieni oraz LEGO Hobbit.

W serwisie Bundle Stars trwa wyprzedaż pakietu cyfrowych wersji gier w uniwersum Władcy Pierścieni. Płacąc kwotę widoczną na oficjalnej stronie (9,89 euro, czyli ok. 42 zł) otrzymacie cztery produkcje oraz dodatki DLC do dwóch z nich. W skład zestawu wchodzą następujące tytuły: Władca Pierścieni: Wojna na Północy, Guardians of Middle-Earth, LEGO Władca Pierścieni oraz LEGO Hobbit. Oprócz tego dołączane są jeszcze dodatki DLC do tego ostatniego tytułu oraz rozszerzenie Smaug’s Treasure do Guardians of Middle-Earth. Ogólna wartość pakietu przekracza 100 dolarów, więc jest to bardzo dobra okazja, by wejść w posiadanie omawianych produktów. Sprzedawane są klucze Steam, które można wykorzystać na komputerze osobistym z systemem z rodziny Windows.

W skład zestawu wchodzi m.in. gra LEGO Hobbit - Bundle Stars - cztery gry w uniwersum Władcy Pierścieni za ok. 40 zł - wiadomość - 2014-10-23
W skład zestawu wchodzi m.in. gra LEGO Hobbit

Promocja zakończy się 27 października o godzinie 10:00. Oferowane w niej tytuły są dość świeże. Najstarszy z nich – Władca Pierścieni: Wojna na Pónocy – miał swoją premierę w listopadzie 2011 roku. Z kolei najnowszy – LEGO Hobbit – debiutował w kwietniu bieżącego roku. Dla fanów uniwersum jest to bardzo dobra okazja na wypróbowanie tych dobrze ocenianych gier.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni