Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2011, 13:45

autor: Jiker

Wieści ze świata (Gears of War 3, Crysis, GUN) 26/09/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o świadomości marki 3DS, dacie premiery konsolowych wersji Crysis, nowych mapach w Gears of War 3, a także finansach firmy Zynga. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o świadomości marki 3DS, dacie premiery konsolowych wersji Crysis, nowych mapach w Gears of War 3, a także finansach firmy Zynga. Zapraszamy do lektury.

GUN

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra GUN. Produkcję autorstwa Neversoft możecie aktualnie nabyć za kwotę 3,75 euro, czyli ok. 16,50 (o 50% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Nintendo 3DS

Z ankiety przeprowadzonej przez firmę Interpret LLC wynika, że marka Nintendo 3DS przebiła się do świadomości 60% spośród 1600 przebadanych osób, lecz tylko 28% z nich zdaje sobie sprawę, że efekt 3D można oglądać na ekranie konsoli bez konieczności zakładania specjalnych okularów. 28% osób z grona, które miało już okazję ujrzeć 3DS-a w akcji uważa, że 3D przeszkadza w rozgrywce. Przeciwnego zdania jest 22% badanych, kolejne 23% wspomina o uzyskanej w ten sposób przewadze w grach, a 13% decydowało się na zupełne wyłączenie efektu.

Crysis

Firma Electronic Arts ujawniła, że konsolowe wersje strzelanki Crysis trafią do oferty Xbox Live i PlayStation Network odpowiednio 4 oraz 5 października. Produkcja studia Crytek będzie kosztowała 69 złotych na PSN oraz 1600 punktów Microsoftu na XBL. Tytuł będzie oferowany w polskiej wersji językowej (napisy).

Gears of War 3

Niewykluczone, że poznaliśmy nazwy trzech nowych mapek do gry akcji Gears of War 3. Gracze odkryli je na listach rankingowych. Wpisy odnoszą się do lokacji Rustlung, Azura, oraz Blood Drive. Możliwe, że wejdą one w skład pierwszego Map Packa do ostatniej części przygód Marcusa Feniksa.

Zynga

Firma Zynga, znany producent gier społecznościowych, odnotowała spadek zysków. W drugim kwartale tego roku wyniosły one 1,4 mln dolarów (90% mniej niż w analogicznym okresie 2010 roku). Przychody osiągnęły poziom 279 mln dolarów, odnotowując 115% wzrost w stosunku do rezultatu z poprzedniego roku. W porównaniu do 2010 i 2009 roku, zauważalne jest spowolnienie rozwoju – wówczas poprawa wyniosła odpowiednio 141 i 251 procent. Po części zarząd Zyngi obarcza za to winą znaczny wzrost kosztów, które wyniosły w drugim kwartale 149 mln dolarów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Ace Combat: Assault Horizon

Grand Knights History

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo

Worms Ultimate Mayhem

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation

Ignite

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

X-Men: Destiny - X-Men

Nuclear Dawn - trailer #3

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - Power of Three

Cabela's Big Game Hunter 2012 - trailer #1

Black Prophecy - Episode 2: Species War

Batman: Arkham City - Joker

Battlefield 3 - 99 Problems Teaser

XCOM - kulisy produkcji #1 (PL)

Liga Nieśmiertelnych - Max Payne video felieton

Diablo III - magia Witch Doctora i Czarodzieja Gramy!

Przegląd Tygodnia - Diablo III i Dark Souls video magazyn

Anno 2070 - Frakcje (PL)

Dragon Quest X - TGS 2011

Inversion - gameplay #1