Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2012, 14:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (F1 Race Stars, Grand Theft Auto V, Epic Mickey 2) 7/11/12

Dziś piszemy m.in. o wersjach demonstracyjnych gier F1 Race Stars oraz Epic Mickey 2: Siła Dwóch, raperze The Game podkładającym głos pod jedną z postaci w Grand Theft Auto V, a także terminie premiery The Last Guardian. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Democracy 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Democracy 2. Dzieło zespołu Pendulo Studios możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 6,99 euro (ok. 29 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Epic Mickey 2: Siła Dwóch

Wczoraj na Xbox Live zadebiutowała wersja demonstracyjna Epic Mickey 2: Siła Dwóch, która dzisiaj po południu zostanie udostępniona także na europejskim PlayStation Network. Na konsoli firmy Microsoft demo jest dostępne przez pierwszy tydzień tylko dla posiadaczy konta Gold. Pełna wersja gry Epic Mickey 2: Siła Dwóch zadebiutuje w Europie 23 listopada na PC, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Wii, a tydzień później zostanie wydana także w wersji na Wii U.

F1 Race Stars

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się wersja demonstracyjna gry wyścigowej F1 Race Stars. Demo jest dostępne do pobrania z tego miejsca i pozwala na zapoznanie się z torem w Niemczech. F1 Race Stars to gra wyścigowa podejmująca z dużym przymrużeniem oka temat Formuły 1. W związku z tym trasy nie odzwierciedlają rzeczywistych torów, prawdziwi kierowcy zostali odtworzeni w karykaturalny sposób, a w trakcie jazdy zbieramy i wykorzystujemy specjalne power-upy. F1 Race Stars zostanie wydane w naszym kraju 16 listopada przez firmę cdp.pl w polskiej wersji językowej na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

F1 Race Stars - Wieści ze świata (F1 Race Stars, Grand Theft Auto V, Epic Mickey 2) 7/11/12 - wiadomość - 2012-11-07
F1 Race Stars

Assassins’ Creed Anthology

Firma Ubisoft potwierdziła, że przed końcem bieżącego roku na rynku zadebiutuje zestaw Assassin’s Creed Anthology. W jego skład wejdzie pięć odsłon popularnej serii: Assassin’s Creed, Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood, Assassin’s Creed: Revelation oraz Assassin’s Creed III. Wszelkie szczegóły na temat pakietu zostaną oficjalnie ujawnione jeszcze w tym tygodniu. Sklep internetowy Amazon France donosił jednak, że produkt zadebiutuje 29 listopada w Europie w cenie 149 euro (ok. 619 złotych). Obecnie zestaw został usunięty z oferty sklepu.

Grand Theft Auto / Magic: The Gathering

W promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia na platformie Steam znalazła się gra Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013 oraz zestaw Grand Theft Auto IV: Complete Edition. Dzieło studia Stainless Games kosztuje obecnie 4,49 euro (ok. 19 zł), z kolei pakiet składający się z gry Grand Theft Auto IV oraz dwóch dodatków można nabyć za 8,74 euro (ok. 36 złotych). Promocja zakończy się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00.

Grand Theft Auto V

Amerykański raper The Game potwierdził w połowie poniższego wywiadu dla Wired 96.5, że brał udział w procesie dubbingu do gry Grand Theft Auto V. Fani serii mogą go kojarzyć z podłożenia głosu gangsterowi B-Dup, występującemu w Grand Theft Auto: San Andreas. Obecnie czekamy na opublikowanie drugiego zwiastuna Grand Theft Auto V, co nastąpi 14 listopada. Premiera gry nastąpi wiosną 2013 roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

The Last Guardian

Shuhei Yoshida (prezes Sony Worldwide Studios) w wywiadzie dla francuskiego serwisu Jeux Video nie mógł potwierdzić, że The Last Guardian zadebiutuje na rynku w 2013 roku. Wyjaśnił, że nie może niczego zdradzać głównie dlatego, że kiedy ostatni raz ujawniano szczegóły na temat daty premiery, wiele osób zostało ostatecznie zawiedzionych niedotrzymaniem wyznaczonego terminu. Yoshida zapewnia jednak, że studio Team Ico bardzo ciężko pracuje nad swoim dziełem, wliczając w to dopracowywanie samego silnika. Wobec powyższej wypowiedzi istnieje jednak zagrożenie, że na premierę The Last Guardian będziemy musieli poczekać nawet do 2014 roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: