Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka TrackMania 2: Valley (PC)

TrackMania 2: Valley PC

TrackMania 2: Valley to wyprodukowana przez zespół Nadeo zwariowana gra wyścigowa. Autorzy zaoferowali bardzo zręcznościowy model jazy i mechanikę zabawy, która kładzie nacisk na wykonywanie samochodami imponujących akrobacji.

Wyścigi | samochodowe | Oculus Rift | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka TrackMania 2: Valley (PC)

producent: Nadeo

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

4lipca2013

TrackMania 2: Valley to gra wyścigowa wchodząca w skład usługi ManiaPlanet. Całość opracował należący do firmy Ubisoft zespół Nadeo. Produkcja stanowi rozwinięcie TrackMania 2: Canyon i ściśle integruje się z zawartością tej pozycji, ale jednocześnie stanowi samodzielny moduł, który nie wymaga posiadania jakichkolwiek innych tytułów.

W przeciwieństwie do wypuszczonego wcześniej TrackMania 2: Stadium, moduł Valley stanowi zupełnie nowy zestaw lokacji, które nie są rekonstrukcją jakichkolwiek miejscówek z poprzednich odsłon serii. Tytułowa dolina oferuje pełne błota trasy oraz szerokie autostrady biegnące między bujnymi lasami i zielonymi polami. Poza świeżymi torami gracze otrzymują też obszerny zestaw dodatkowych elementów do wykorzystania w edytorze map. Pojawiły się ponadto nowe tryby rozgrywki.

TrackMania 2: Valley pozostaje wierna tradycjom serii i mechanizmy jazdy są jak zwykle mocno zręcznościowe. Autorzy nie zawracali sobie głowy realizmem i zamiast tego postawili na zabójcze prędkości i dużą efektowność wyścigów. Powraca też znak rozpoznawczy całego cyklu, czyli mocno zakręcone oraz wymagające wykonywania imponujących akrobacji trasy. Na wszystkich torach możemy jeździć samotnie, lub zmierzyć się z innymi graczami w ramach opcji multiplayer. Duży nacisk położono na narzędzia moderskie i społecznościowe. Pozwalają one tworzyć własne trasy, a następne dzielić się nimi z resztą fanów dzięki usłudze ManiaPlanet.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 70 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.7 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI TrackMania 2: Valley

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe TrackMania 2: Valley

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 15 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm - nielimitowany multiplayer do kwietnia 2015 roku
TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm - nielimitowany multiplayer do kwietnia 2015 roku

wiadomość30 listopada 2014

Studio Nadeo przygotowało ciekawą promocję dla osób pragnących przetestować gry TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm. Studio umożliwia bowiem darmową zabawę w multiplayrze obu produkcji do kwietnia 2015 roku.

ShootMania: Storm i TrackMania 2 - udostępniono Universal Demo
ShootMania: Storm i TrackMania 2 - udostępniono Universal Demo

wiadomość12 lipca 2014

Studio Nadeo udostępniło Universal Demo, czyli rozbudowaną wersję demonstracyjną gier ShootMania: Storm i TrackMania 2 (wszystkie trzy moduły - Canyon, Stadium i Valley). Dzieki temu przez 48 godzin można się bawić większością elementów dostępnych w pełnych edycjach obu tytułów.

TrackMania - darmowy multiplayer i konkursy z okazji 10-lecia serii
TrackMania - darmowy multiplayer i konkursy z okazji 10-lecia serii

wiadomość8 listopada 2013

Studio Nadeo, deweloper serii TrackMania, poinformowało, że z okazji 10. urodzin marki zorganizowane zostaną konkursy dla kreatywnych graczy, a wszyscy chętni mogą bawić się za darmo w multiplayerze drugiej odsłony (Stadium, Valley, Canyon) do 15 grudnia.

TrackMania 2: Valley zadebiutowała w cyfrowej dystrybucji
TrackMania 2: Valley zadebiutowała w cyfrowej dystrybucji

wiadomość5 lipca 2013

TrackMania 2: Valley to trzecia odsłona drugiej części popularnej serii gier wyścigowych, przygotowana przez studio Nadeo. Od wczoraj projekt można kupić w sklepach cyfrowej dystrybucji.