Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2014, 09:39

autor: Góral

TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm - nielimitowany multiplayer do kwietnia 2015 roku

Studio Nadeo przygotowało ciekawą promocję dla osób pragnących przetestować gry TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm. Studio umożliwia bowiem darmową zabawę w multiplayrze obu produkcji do kwietnia 2015 roku.

Kilka miesięcy temu studio Nadeo udostępniło Universal Demo, czyli rozbudowane wersje demonstracyjne swoich produkcji, a więc ShootManii: Storm oraz TrackManii 2 (Canyon, Stadium i Valley), dające darmowy dostęp do gier przez 48 godzin od momentu pierwszego uruchomienia. Teraz postanowiono nieco zmienić ofertę, udostępniając nielimitowany multiplayer TrackManii 2: Stadium oraz ShootManii: Storm do kwietnia 2015 roku. Natomiast Canyon i Valley w dalszym ciągu można sprawdzić w ramach Universal Demo. By załapać się na zabawę, wystarczy udać się na oficjalną stronę ManiaPlanet i pobrać produkcje. Jednocześnie, jeżeli zdecydujecie się na zakup pełnych wersji, nieograniczonych przez żadne limity, to pieniądze wydacie w sklepie studia Nadeo (34,99 zł za Stadium, pozostałe tytuły dostępne w cenie 69,99 zł) lub na Steamie (9,99 euro za Stadium, czyli około 42 zł, a za pozostałe 19,99 euro, a więc około 84 zł).

TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm - nielimitowany multiplayer do kwietnia 2015 roku - ilustracja #1

TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm - nielimitowany multiplayer do kwietnia 2015 roku - ilustracja #2TrackMania 2 to gra wyścigowa od studia Nadeo. Projekt podzielony jest na trzy moduły - Canyon z września 2011 roku, Stadium z czerwca 2013 roku oraz Valley z lipca 2013 roku. Wszystkie tytuły najłatwiej opisać jako zwariowane produkcje, w których zasiadamy za sterami rozmaitych samochodów i jeździmy po zakręconych trasach. TrackMania 2 kładzie ponadto wielki nacisk na multiplayer oraz zawartość tworzoną przez fanów gry.

TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm - nielimitowany multiplayer do kwietnia 2015 roku - ilustracja #3ShootMania: Storm to sieciowa strzelanka FPP, również wyprodukowana przez ekipę Nadeo. Gra ukazała się w kwietniu 2013 roku, a jej rozgrywka jest czysto zręcznościowa. Zabawa opiera się na starciach dwóch drużyn, walczącym na rozmaitych mapach w różnych trybach. Podobnie jak w przypadku TrackManii, tak i tutaj udostępniono edytory pozwalające na tworzenie własnej zawartości.