Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2013, 09:24

autor: Góral

TrackMania 2: Valley zadebiutowała w cyfrowej dystrybucji

TrackMania 2: Valley to trzecia odsłona drugiej części popularnej serii gier wyścigowych, przygotowana przez studio Nadeo. Od wczoraj projekt można kupić w sklepach cyfrowej dystrybucji.

TrackMania 2: Valley, trzeci moduł gry TrackMania 2, jest już dostępna w cyfrowej dystrybucji – poinformowało studio Nadeo, producent tytułu. Projekt jest do nabycia na Steamie i platformie ManiaPlanet.

TrackMania 2: Valley to gra wyścigowa wchodząca w skład serii Trackmania 2. Do tej pory ukazały się odsłony Canyon i Stadium. Najnowsza część oferuje zupełnie nowe, błotniste trasy, a także najładniejszą oprawę graficzną w historii marki. Przynajmniej tak twierdzi producent.

Tytuł na Steamie kupicie obecnie za 17,99 euro (około 77 zł). W niższej cenie znajdziecie go na oficjalnej stronie, gdzie zażyczono sobie 62,99 zł. Produkcja ma niewysokie wymagania sprzętowe - bez problemu powinna ruszyć na większości komputerów (także tych niekoniecznie przeznaczonych do grania), ale i tak warto na nie rzucić okiem przed kliknięciem przycisku „Pobierz”.

Wymagania sprzętowe gry TrackMania 2: Valley:

  • Procesor: 1.5 Ghz,
  • Karta grafiki: 256 MB, Pixel Shader 2.0, np. Intel HD 2000, Nvidia ION lub AMD HD 6310,
  • Pamięć RAM: 1GB,
  • System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8,
  • Dysk twardy: 1,5 GB.
TrackMania 2: Valley - trzecia odsłona drugiej części gry. - TrackMania 2: Valley zadebiutowała w cyfrowej dystrybucji - wiadomość - 2013-07-05
TrackMania 2: Valley - trzecia odsłona drugiej części gry.

TrackMania 2: Valley zadebiutowała w cyfrowej dystrybucji - ilustracja #2TrackMania to seria gier wyścigowych tworzona przez francuskie studio Nadeo. Pierwsza odsłona ukazała się w 2003 roku i umożliwiała nie tylko ściganie się, lecz także samodzielne budowanie torów. W późniejszych latach pojawiały się kolejne części, aż do roku 2011, kiedy to wypuszczono grę TrackMania 2: Canyon, która zapoczątkowała nowy rozdział i własną mini serię.