Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2013, 08:14

autor: Draug

GTA V – udostępniono dwie nowe tapety

Studio Rockstar Games udostępniło dwie nowe tapety ze swojego nadchodzącego hitu. Zapraszamy, jeśli chcecie przyjrzeć im się z bliska.

W sieci pojawiły się wczoraj dwie nowe grafiki koncepcyjne z gry GTA V, udostępnione w formie tapet. Ukazują one postacie związane z głównymi bohaterami tej produkcji. Ich podgląd możecie zobaczyć poniżej, natomiast po wersje w rozmiarze odpowiadającym Waszym ekranom zapraszamy na stronę firmy Rockstar Games.

Tracey i Jimmy, pociechy Michaela, w codziennej wymianie rodzinnej czułości - GTA V – udostępniono dwie nowe tapety - wiadomość - 2013-07-05
Tracey i Jimmy, pociechy Michaela, w codziennej wymianie rodzinnej czułości
Lamar, wspólnik Franklina od brudnej roboty, złapany na gorącym uczynku - GTA V – udostępniono dwie nowe tapety - wiadomość - 2013-07-05
Lamar, wspólnik Franklina od brudnej roboty, złapany na gorącym uczynku

Nie jest to może obiecany niedawno przez twórców zapis rozgrywki z GTA V ani pierwsze wiadomości na temat trybu multiplayer (nazwanego, przypomnijmy, Grand Theft Auto Online), niemniej należy oczekiwać, że wraz ze zbliżaniem się hucznej premiery gry, Rockstar Games będzie udostępniać różne materiały w coraz większej obfitości. Zresztą już w ciągu ostatniego miesiąca mogliśmy zobaczyć kolejny pakiet screenów z tej produkcji, a niewiele wcześniej ujawniono zawartość edycji specjalnej i kolekcjonerskiej. Gracze z naszego kraju zostali również uradowani informacją, że GTA V ukaże się w polskiej wersji językowej.

Przypomnijmy, że najnowsze dzieło studia Rockstar Games ukaże się 17 września bieżącego roku w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Twórcy wciąż milczą na temat edycji przeznaczonych na jakiekolwiek inne platformy sprzętowe, zasłaniając się chęcią dopieszczenia gry w wydaniu na konsole obecnej generacji.