Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2013, 12:44

autor: Szymon Liebert

GTA V z jachtami, helikopterami i skuterami wodnymi – nowe ujęcia z gry

Pojawiło się parę nowych obrazków z Grand Theft Auto V, pokazanych przy okazji ujawnienia nowego zestawu PlayStation 3, w którym znajdzie się kopia produkcji firmy Rockstar. Ujęcia raczej nikogo nie zaskoczą, ale potwierdzają, że w grze nie zabraknie pojazdów i statków różnego typu.

Spektakularne wybuchy powrócą w GTA V.

Firma Rockstar Games opublikowała parę obrazków z Grand Theft Auto V, które pokazano podczas konferencji Sony w związku z informacją o nowym pakiecie PlayStation 3. Jak wiemy, zestaw będzie zawierał konsolę z dyskiem o pojemności 500 GB, kopię GTA V oraz kod na 30-dniowe członkostwo w PlayStation Plus. Nowe ujęcia z gry może nie przynoszą zbyt wielu informacji, ale po raz kolejny pokazują, czego mogą spodziewać się po produkcji studia Rockstar.

Co zobaczymy w piątym Grand Theft Auto? Szybkie samochody, pościgi policyjne, broń, wybuchy, samoloty, helikoptery, jachty, skutery wodne, nurkowanie oraz śliczne zachody słońca. Tak przynajmniej wynika z nowych obrazków. Parę z nich prezentujemy tutaj, resztę znajdziecie w naszej galerii, gdzie w sumie uzbierało się już ponad 140 pozycji. Rockstar nie boi się pokazywać zawartości swojej gry, co zapewne ma dowodzić, że atrakcji w niej nie zabraknie.

Grand Theft Auto V to kolejna odsłona serii gangsterskich gier akcji rozgrywających się w otwartych miastach, będących parodią prawdziwych metropolii. W tej części Rockstar wprowadza sporo zmian, w tym możliwość płynnego przełączania się między trzema postaciami. Poza tym dostaniemy to, co zwykle: gangsterką opowieść, mnóstwo pobocznych zadań i wyzwań oraz prześmiewczy humor. Grand Theft Auto V wyjdzie we wrześniu na komputerach PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3.

  1. Więcej informacji z E3 2013