Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2013, 09:20

autor: Góral

TrackMania - darmowy multiplayer i konkursy z okazji 10-lecia serii

Studio Nadeo, deweloper serii TrackMania, poinformowało, że z okazji 10. urodzin marki zorganizowane zostaną konkursy dla kreatywnych graczy, a wszyscy chętni mogą bawić się za darmo w multiplayerze drugiej odsłony (Stadium, Valley, Canyon) do 15 grudnia.

Z okazji 10-lecia serii TrackMania studio Nadeo udostępniło za darmo multiplayer gry TrackMania 2, zawierający środowiska z odsłon Stadium, Valley oraz Canyon. Zabawa potrwa do 15 grudnia. Oprócz tego przygotowano promocję na popularną produkcję wyścigową i konkursy dla fanów.

Dziesiąte urodziny serii TrackMania:
  • Darmowy multiplayer we wszystkich trzech odsłonach gry TrackMania 2
  • Konkurs TrackMania 10th Anniversary Video, Car Creation, and Track Creation
  • LANniversary – specjalne wydarzenie dla fanów, które odbędzie się 14 grudnia

Odpowiedni plik, zapewniający dostęp do multiplayera wszystkich trzech odsłon „dwójki”, znajdziecie w tym miejscu. Ewentualnie możecie pobrać tylko wybrane dema, korzystając z platformy Steam. To jednak nie wszystko, bowiem 14 grudnia odbędzie się specjalna zabawa nazwana LANniversary. Dodatkowo twórcy organizują konkurs TrackMania 10th Anniversary Video, Car Creation, and Track Creation, w którym należy zaprojektować trasę, malowanie dla samochodu lub nagrać materiał wideo. Więcej o obu wydarzeniach przeczytacie we wpisie na blogu studia.

Oprócz tego w sklepie firmy Valve można zaopatrzyć się w zestaw składający się z wszystkich części gry TrackMania 2 za 19,99 euro (około 83 zł). Odsłony Stadium, Valley i Canyon można też nabyć osobno, w cenach obniżonych o 50%.

Pierwsza część serii TrackMania zadebiutowała na rynku w listopadzie 2003 roku. W późniejszych latach marka była rozbudowywana o kolejne odsłony, wśród których znalazły się takie tytuły jak Sunrise, Nations czy United. Ostatnią pozycją jest TrackMania 2: Valley z lipca bieżącego roku.

TrackMania świętuje dziesiąte urodziny. - TrackMania - darmowy multiplayer i konkursy z okazji 10-lecia serii - wiadomość - 2013-11-08
TrackMania świętuje dziesiąte urodziny.

Nadeo to francuski deweloper gier wideo założony w 2000 roku. Firma w 2009 roku została wykupiona przez koncern Ubisoft. Do najpopularniejszych produkcji studia, oprócz TrackManii, należą takie tytuły jak ShootMania Storm i seria Virtual Skipper. Nadeo obecnie pracuje nad pozycją reprezentującą gatunek RPG – QuestMania.