Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Crusader Kings II: Sunset Invasion (PC)

Crusader Kings II: Sunset Invasion PC

Trzecie rozszerzenie do wydanej w 2012 gry strategicznej firmy Paradox Interactive. W odróżnieniu od pozostałych dodatków, jak i podstawowej wersji gry, Crusader Kings II: Sunset Invasion przedstawia mocno alternatywną historię inwazji imperium Azteków na XIII-wieczną Europę.

To jest dodatek do gry Crusader Kings II: Mroczne Wieki.

Strategiczne | ekonomiczne | RTS | średniowiecze | multiplayer | strategiczne wojenne

PC Windows
Okładka Crusader Kings II: Sunset Invasion (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15listopada2012

Crusader Kings II: Sunset Invasion to trzecie duże DLC do wydanej w 2012 strategii autorstwa wewnętrznego studia firmy Paradox Interactive. Do działania dodatek wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

Rozszerzenie prezentuje fantastyczny scenariusz i opowiada o inwazji imperium Azteków na Europę w XIII wieku. Dla Paradox Interactive jest to pierwszy przypadek porzucenia realizmu historycznego w produkowanych przez studio dużych grach strategicznych. Żadni krwi najeźdźcy przybywają na nasz kontynent z zamiarem podboju średniowiecznych państw i odnalezienia potężnego zasobu nowych ciał do składania ich bóstwom w ofierze. Dodatek w naturalny sposób integruje się z podstawową wersją gry i jego zawartość zostaje aktywowana w późniejszych stadiach standardowej kampanii.

Rozszerzenie wprowadza masę nowych jednostek oraz portretów. Odtworzone też zostały unikalne aspekty kultury i religii Azteków. Wśród nich znalazły się oczywiście brutalne rytuały. Na podbitych przez najeźdźców terytoriach nikt nie jest bezpieczny i wiele postaci zostanie złożona w ofierze mrocznym bogom. Co gorsza, wraz z Aztekami przybywa Europy nowa plaga, z którą europejscy lekarze nie są sobie w stanie łatwo poradzić.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,3 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Crusader Kings II: Sunset Invasion

Klasyfikacja PEGI Crusader Kings II: Sunset Invasion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Crusader Kings II: Sunset Invasion

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7
Wieści ze świata (Rayman Legends, Halo 4, GTA: Vice City) 16/11/12
Wieści ze świata (Rayman Legends, Halo 4, GTA: Vice City) 16/11/12

wiadomość16 listopada 2012

Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Rayman Origins, statystykach strzelaniny Halo 4, usunięciu gry Grand Theft Auto: Vice City z serwisów cyfrowej dystrybucji na PC, a także dacie premiery Little Inferno. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

W DLC Crusader Kings II: Sunset Invasion Europę czeka inwazja Azteków
W DLC Crusader Kings II: Sunset Invasion Europę czeka inwazja Azteków

wiadomość1 listopada 2012

Firma Paradox Interactive zapowiedziała Crusader Kings II: Sunset Invasion, czyli nowe DLC do jednej z najlepszych strategii tego roku. Dodatek opowie o inwazji Azteków na średniowieczną Europę.