Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2012, 08:21

autor: Hed

Drugi zwiastun Grand Theft Auto V pojawi się 14 listopada

Firma Rockstar podała datę publikacji drugiego zwiastuna GTA V, aby rozwiać wątpliwości graczy, którzy spodziewali się go w tym tygodniu. Materiał pojawi się 14 listopada na oficjalnej stronie gry.

Rockstar wypuści drugi zwiastun GTA V 14 listopada.  - 2012-11-06
Rockstar wypuści drugi zwiastun GTA V 14 listopada.
GTA V – drugi zwiastun
  1. Drugi trailer Grand Theft Auto V pojawi się 14 listopada
  2. Wideo zostanie opublikowane na stronie firmy i oficjalnej stronie gry

Firma Rockstar rozwiała wątpliwości dotyczące braku drugiego zwiastuna Grand Theft Auto V, pisząc na swojej stronie, że zostanie on opublikowany 14 listopada. Trailer miał pojawić się w tym tygodniu, ale jego premiera została przesunięta w związku z huraganem Sandy, który sparaliżował pracę nowojorskiego oddziału producenta. Na pociechę fani otrzymają wkrótce nowe informacje o grze, pochodzące z popularnego magazynu.

Rockstar pisał w piątek o utrudnieniach, na jakie napotkało biuro z Nowego Jorku. Nie było jednak pewne jak bardzo przesunie się data premiery nowego materiału. Teraz wiemy, że dostaniemy go za 8 dni. Producent Grand Theft Auto zaznaczył, że zwiastun będzie dostępny w jego serwisie Rockstar Newswire oraz na oficjalnej stronie gry. Obecnie znajduje się na niej pierwszy trailer, wypuszczony parę miesięcy temu, oraz 12 obrazków.

Drugi zwiastun Grand Theft Auto V pojawi się 14 listopada - ilustracja #2

Twórcy Grand Theft Auto V nie zwlekali długo z wyjaśnieniem, kiedy w końcu ponownie zobaczymy grę w ruchu. Po wspomnianym pierwszym zwiastunie, deweloper ograniczał się do samych obrazków, publikowanych w małych porcjach. Listopad będzie pod tym względem przełomowy – nowy trailer i artykuł w Game Informerze rzucą nowe światło na oczekiwaną produkcję. Cześć informacji jest już zresztą dostępna w sieci.

Drugi zwiastun Grand Theft Auto V pojawi się 14 listopada - ilustracja #3GTA V to gra, której przedstawiać chyba nie trzeba. Nowa odsłona popularnej serii firmy Rockstar zabierze graczy do fikcyjnego miasta Los Santos, aby parodiować popkulturę amerykańską. Produkcja będzie przy okazji kolejnym pokazem lubianego stylu dewelopera, który od lat stawia na otwartą rozgrywkę. Zamówienia na piątą część Grand Theft Auto można składać od wczoraj. Premiera odbędzie się wiosną 2013 roku na konsolach.

  1. Oficjalna strona GTA V