Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2012, 18:52

Ruszył oficjalny pre-order GTA V. Rockstar prosi o cierpliwość w sprawie drugiego zwiastuna

Rockstar poinformował, że można już zamawiać przedpremierowo Grand Theft Auto V. Deweloper skomentował też kwestię drugiego zwiastuna, którego spodziewano się dzisiaj. Podobno wkrótce otrzymamy wieści w jego sprawie.

Można zamawiać Grand Theft Auto V!

Firma Rockstar przypomniała, że od dzisiaj można składać zamówienia przedpremierowe na Grand Theft Auto V. Pre-order produkcji jest dostępny w większości popularnych sklepów internetowych. Wraz z tą informacją wypuszczono powyższą grafikę z gry i skomentowano brak drugiego zwiastuna, którego wiele osób spodziewało się dzisiaj. Deweloper poprosił o cierpliwość i obiecał, że wkrótce będzie miał wieści w jego sprawie.

Grand Theft Auto V jest dostępne w pre-orderze także w polskich sklepach, które podają różne ceny gry. W sklepie Muve, należącym do dystrybutora Cenega Poland, wynosi ona 249,90 zł za wersję na Xboksa 360 lub PlayStation 3. Co ciekawe, w katalogach rodzimych sprzedawców wciąż figurują pecetowe wydania tytułu. Jest to o tyle dziwne, że Rockstar nie zapowiedział oficjalnie edycji na komputery, chociaż nigdy nie wykluczył takich planów.

Oficjalny start zamówień przedpremierowych Grand Theft Auto V. Rockstar prosi o cierpliwość w sprawie drugiego zwiastuna - ilustracja #2O Grand Theft Auto V będzie mówić się w tym tygodniu nie raz. Wszystko za sprawą zapowiadanego od tygodni materiału na temat gry, jaki pojawi się w nowym numerze magazynu Game Informer. Część informacji pochodzących z tej publikacji jest już w sieci – z plotek wynika, że w piątym GTA pokierujemy dwoma postaciami i odwiedzimy duże miasto Los Santos oraz okoliczne mieściny. Premiera GTA V odbędzie się wiosną 2013 roku na konsolach.

  1. Oficjalna strona Grand Theft Auto V
  2. Grand Theft Auto V – wyciekła część informacji z magazynu Game Informer