Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiX360PS3
Okładka NASCAR The Game: Inside Line (Wii)

NASCAR The Game: Inside Line

Druga gra traktująca o wyścigach serii NASCAR przygotowana przez brytyjskie studio Eutechnyx pod egidą koncernu Activision. Tytuł oferuje o wiele bardziej rozbudowane możliwości w stosunku do swojej poprzedniczki z 2011 roku.

Wyścigi | samochodowe | multiplayer | NASCAR

Okładka NASCAR The Game: Inside Line (Wii)

data premiery gry:

6lis2012

X360 PS3 Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NASCAR The Game: Inside Line to gra wyścigowa rozgrywająca się w realiach amerykańskiej Narodowej Organizacji Wyścigów Samochodów Seryjnych, bardzo popularnej w krajach Ameryki Północnej. Po raz drugi za tytuł firmowany logiem amerykańskiej organizacji odpowiada brytyjski deweloper Eutechnyx, doświadczony na polu produkcji gier tego rodzaju.

Tak jak miało to miejsce w NASCAR 2011: The Game, także w przypadku Inside Line najważniejszym trybem zabawy jest Kariera. Został on jednak znacząco rozbudowany. Dzięki wygranym w poszczególnych wyścigach, początkujący kierowcy zyskają stopniowo status gwiazd, przyciągną nowych sponsorów oraz uzyskają fundusze na zakup komponentów do posiadanego auta. Strategia, taktyka i finanse łączą się w grze niespotykany dotąd w tej serii sposób. Wszystko to, aby zdobyć upragniony tytuł mistrza Sprint Cup Series.

Autorzy pracowali nad tytułem w ścisłej współpracy z fanami. Między innymi dzięki temu został ulepszony tryb rozgrywki wieloosobowej. Swoistą nowością są tutaj weekendy wyściowe, wzorowane na rzeczywistym kalendarzu rozgrywek NASCAR, które pozwalają wielu graczom na sprawdzenie własnych możliwości za kółkiem podczas zmagań na najsłynniejszych torach Ameryki Północnej.

Pod względem oprawy audiowizualnej, gra nie stanowi znaczącej rewolucji w stosunku do NASCAR 2011: The Game. Warto dodać, że ulepszono niektóre efekty graficzne oraz animacje wizyty w boksach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do NASCAR The Game: Inside Line

Klasyfikacja PEGI NASCAR The Game: Inside Line

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
PS3
Wii