Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2011, 14:25

autor: Jiker

Wieści ze świata (F1 Online, Dead Island, Ubisoft) 19/12/11

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie F1 Online, sporze koncernów Ubisoft i THQ, a także nowej grze MMO firmy Perfect World.

Dead Island

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Dead Island. Produkcję studia Techland możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Gra kosztuje 24,99 euro (ok. 112 zł). Tytuł jest także dostępny w czteropaku za 75 euro (ok. 336 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

F1 Online

Brytyjczycy z firmy Codemasters rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń do zamkniętych beta testów sieciowej gry wyścigowej F1 Online na przeglądarki internetowe. Produkcja, z licencją na sezon 2011, wystartuje w przyszłym roku.

Ubisoft/THQ

W marcu tego roku pisaliśmy o przypadku podbierania pracowników koncernowi Ubisoft przez firmę THQ. Koncern Ubisoft dowiedział się o tym i na drodze sądowej domagał się od THQ wstrzymania procederu. Sąd pierwszej instancji przychylił się do prośby, w związku z czym wydawca takich marek, jak Red Faction, UFC czy Darksiders miał zaprzestać swych działań. Sąd apelacyjny orzekł jednak, że THQ nie działało w tym przypadku w złej wierze i nie złamało żadnych ustalonych wcześniej reguł, w związku z czym złożone propozycje współpracy nie nosiły znamion przestępstwa.

Perfect World

Firma Perfect World, chiński deweloper gier sieciowych (m.in. Rusty Hearts, Forsaken World, Battle of the Immortals), zapowiedziała nową produkcję MMO, zatytułowaną Fantasy Condor Heroes. Bazuje ona na popularnej powieści The Return of the Condor Heroes Louisa Cha. W chwili obecnej nie znamy terminu premiery gry.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Dungeons of Dredmor

Sanctum

Pirates of Black Cove

Dungeon Defenders

Shoot Many Robots

Anomaly: Warzone Earth

Kingdom Hearts: Dream Drop Distance

Carrier Command: Gaea Mission

Army Corps of Hell (PS Vita)

SSX

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Liga Nieśmiertelnych: Jedi Knight II: Jedi Outcast video felieton

Przegląd Tygodnia - DezOrganiZacja video magazyn