Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2011, 17:37

autor: Hed

Video Tutorial – Bounty Hunter (Łowca Nagród)

W Star Wars: The Old Republic otrzymujemy do wyboru kilka różnych klas postaci. Którą z nich wybrać? Odpowiedź znajdziecie w serii filmików przybliżających charakter, styl walki, umiejętności i cechy każdego z bohaterów. Na początek przyjrzyjmy się Łowcom Nagród – ci galaktyczni najemnicy podejmą się każdego zlecenia i zaskoczą wrogów swoim potężnym arsenałem.

Video Tutorial – Bounty Hunter (Łowca Nagród) - ilustracja #1

Tutorial – Bounty Hunter

Bounty Hunter to klasa postaci wzorowana na jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Gwiezdnych Wojen – łowcy nagród Boba Fett. Czy warto wcielić się w bezwzględnego najemnika, który dla pieniędzy zrobi wszystko? Tego dowiesz się z poniższego wprowadzenia, które przybliża najważniejsze cechy Bounty Hunterów i opisuje ich styl walki oraz charakter.

Więcej informacji o Bounty Hunterze znajduje się na tej stronie. Polecamy także opisy pozostałych klas postaci z gry Star Wars: The Old Republic. Dzięki nim dopasujecie swój styl gry i upodobania do właściwości poszczególnych bohaterów. Produkcja oferuje szeroki wybór: od żołdaków uzbrojonych w ciężkie karabiny laserowe, aż po wyrafinowanych wojowników Jedi i Sith.