Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2011, 17:53

autor: Hed

Video Tutorial – Trooper (Żołnierz)

W Star Wars: The Old Republic otrzymujemy do wyboru kilka różnych klas postaci. Którą z nich wybrać? Odpowiedź znajdziecie w serii filmików przybliżających charakter, styl walki, umiejętności i cechy każdego z bohaterów. Sprawdźmy możliwości Troopera (Żołnierza) – postaci dysponującej ciężkim sprzętem i wszechstronnymi taktykami.

Video Tutorial – Trooper (Żołnierz) - ilustracja #1

Tutorial – Trooper (Żołnierz)

Trooper to klasa postaci, która udowadnia, że miecz świetlny wcale nie jest potrzebny do tego, aby zwyciężać na polu bitwy. Bohaterowie tego typu korzystają z ciężkiego sprzętu, granatów i innych gadżetów. Żołnierze Republiki mogą zarówno zadawać olbrzymie obrażenia, ochraniać drużynę przed atakami wrogów, jak i leczyć sprzymierzeńców.

Więcej informacji o Żołnierzu znajduje się na tej stronie. Polecamy także opisy pozostałych klas postaci z gry Star Wars: The Old Republic. Dzięki nim dopasujecie swój styl gry i upodobania do poszczególnych bohaterów. Produkcja oferuje szeroki wybór: od żołdaków uzbrojonych w ciężkie karabiny laserowe, aż po wyrafinowanych wojowników Jedi i Sith.