Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360PS3
Okładka Shoot Many Robots (PC)

Shoot Many Robots

Shoot Many Robots to utrzymana w starym stylu side-scrollowa zręcznościówka 2D, autorstwa z bostońskiego studia Demiurge. Gracze kierują poczynaniami ludzi, którzy stają do walki ze zbuntowanymi robotami.

Zręcznościowe | indie

Okładka Shoot Many Robots (PC)

data premiery gry:

13mar2012

PS3

14mar2012

X360

6kwi2012

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shoot Many Robots to pierwszy własny projekt założonego w 2002 roku Demiurge Studios. Twórcy z Bostonu dotychczas tworzyli głównie gry na komputery osobiste i ograniczali się do wykonywania zleconych przez dużych wydawców konwersji czy pomocy innym studiom deweloperskim. Uczestniczyli m.in. przy produkcji Borderlands, Mass Effect, Brothers in Arms: Earned in Blood czy Titan Quest.

W grze stajemy po stronie ludzi walczących ze zbuntowanymi robotami. Zasady produkcji są bardzo proste i nie odbiegają od standardów znanych z podobnych tytułów. Na pierwszy rzut oka gra przypomina typową platformówkę, jednak twórcy ograniczyli liczbę zadań stricte zręcznościowych kosztem efektownych starć z przeważającymi siłami wroga. Kamera ukazuje akcję z perspektywy 2D, pozwalając graczom przeć w prawo po kolejnych poziomach. Celem zabawy jest nabijanie jak największych wyników i utrzymywanie się przy życiu przez jak najdłuższy czas. Zadanie to ułatwiają liczne bronie, w tym pistolety, granaty oraz piły spalinowe, za pomocą których wybrane postacie mogą eliminować kolejne fale oponentów. Na raz mogą bawić się nawet cztery osoby.

Na otoczkę audiowizualną produkcji składają się ostre rockowe kawałki oraz brudna, wyprana z barw i post-apokaliptyczna stylizacja aren walki, choć wszystko to utrzymane jest w stylu wyraźnie kreskówkowym. Gra jest przeznaczona dla starszych odbiorców ze względu na fragmenty zawierające przemoc.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Shoot Many Robots

Klasyfikacja PEGI Shoot Many Robots

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Shoot Many Robots

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Zapowiedziano Shoot Many Robots: Arena Kings
Zapowiedziano Shoot Many Robots: Arena Kings

wiadomość24 lipca 2012

Studio Demiurge zapowiedziało kontynuację Shoot Many Robots. W przeciwieństwie do pierwszej części, gra ukaże się jedynie na PC i wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Ruszyły już zapisy na beta testy.

Shoot Many Robots ukaże się na PC w kwietniu
Shoot Many Robots ukaże się na PC w kwietniu

wiadomość28 marca 2012

Gra zręcznościowa Shoot Many Robots, która zadebiutowała na konsolach w tym miesiącu, ukaże się na pecetach z niewielkim opóźnieniem. Debiutancki projekt Demiurge Studios będzie dostępny za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Steam na początku kwietnia.

Wieści ze świata (God of War IV, Battlefield 3, Indie Royale, Angry Birds Space) 24/2/12
Wieści ze świata (God of War IV, Battlefield 3, Indie Royale, Angry Birds Space) 24/2/12

wiadomość24 lutego 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o domniemanym terminie premiery God of War IV, liście planowanych zmian w strzelaninie Battlefield 3, nowej edycji akcji Indie Royale oraz kolejnym teaserze gry Angry Birds Space.

Wieści ze świata (CryENGINE 3, LucasArts, Xbox 360) 23/08/11

wiadomość23 sierpnia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wielkiej popularności CryENGINE 3 SDK, braku planów odnośnie obniżki ceny X360, nowym MMO od LucasArts, a także terminie premiery Shoot Many Robots. Zapraszamy do lektury.

X360
PS3
PC