Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2012, 11:54

autor: sathorn

Shoot Many Robots ukaże się na PC w kwietniu

Gra zręcznościowa Shoot Many Robots, która zadebiutowała na konsolach w tym miesiącu, ukaże się na pecetach z niewielkim opóźnieniem. Debiutancki projekt Demiurge Studios będzie dostępny za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Steam na początku kwietnia.

Shoot Many Robots, sprzedawana za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej gra zręcznościowa, trafi 6 kwietnia 2012 roku na komputery osobiste. Taką informację znajdziemy na oficjalnej stronie gry. Wersja na PC będzie oczywiście częściowo różniła się od swoich konsolowych odpowiedników.

Shoot Many Robots ukaże się na PC w kwietniu - ilustracja #1

Tytuł będzie kosztować 9,99€ (ok. 41,5zł) a jego dystrybucja odbędzie się za pośrednictwem serwisu Steam. Shoot Many Robots zostanie oczywiście dostosowane do możliwości pecetów – gra będzie działać w wyższej rozdzielczości i w 60 klatkach na sekundę. Sterowanie zostało zmodyfikowane, aby możliwa była zabawa za pomocą klawiatury i myszki. Deweloper zadbał też o pełną integrację ze Steamem, a nawet Facebookiem.

Jeżeli zdecydujecie się złożyć zamówienie przedpremierowe, otrzymacie bonusy inspirowane twórczością firmy Valve. Wśród nich są: skórka upodabniająca jednego z bohaterów do Gordona Freemana, wieżyczki znane z Portala pojawiające się losowo w Shoot Many Robots, a także bonusy do odblokowania w grze Team Fortress 2 – specjalny plecak dla klas Medic i Pyro.

Debiutancki projekt Demiurge Studios został przyjęty umiarkowanie pozytywnie. Średnia ocen gry w serwisie Metacritic wynosi obecnie 69/100.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Shoot Many Robots

Shoot Many Robots