Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2013, 15:38

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Diablo III, God of War: Wstąpienie, Angry Birds) 16/5/13

Dziś piszemy m.in. o rocznicy gry Diablo III, dodatkach DLC do God of War: Wstąpienie, dacie premiery filmu animowanego Angry Birds, a także planie zrezygnowania z waluty Microsoft Points. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Dzieło studia Traveller’s Tales możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 5,25 euro (ok. 22 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Microsoft Points

Amerykański koncern Microsoft zamierza zrezygnować z wirtualnej waluty Microsoft Points obowiązującej w usłudze Xbox Live - tak donosi serwis The Verge powołując się na „źródła zaznajomione z planami Microsoftu odnośnie marki Xbox”. Zamiast tego płacilibyśmy prawdziwą gotówką przy użyciu kart kredytowych lub specjalnych kart kupowanych w sklepach, które zawierałyby kod zasilający nasze konto na Xbox Live. Nowy system ma zostać ujawniony na czerwcowych targach E3 i wszedłby w życie pod koniec bieżącego roku, wraz z premierą nowego Xboksa.

God of War: Wstąpienie

Aaron Kaufman ze studia Sony Santa Monica oświadczył, że deweloper nie ma w planach wydawania dodatków DLC do gry God of War: Wstąpienie, które rozwijałyby kampanię dla jednego gracza. Zamiast tego twórcy zamierzają wypuszczać kolejne rozszerzenia trybu multiplayer. W zamian miłośnicy samotnej zabawy mogą liczyć w najbliższym czasie na łatkę wprowadzającą opcję New Game Plus.

Raczej nie doczekamy się rozwinięcia historii gry God of War: Wstąpienie w dodatkach DLC - Wieści ze świata (Diablo III, God of War: Wstąpienie, Angry Birds) 16/5/13 - wiadomość - 2013-05-16
Raczej nie doczekamy się rozwinięcia historii gry God of War: Wstąpienie w dodatkach DLC

Diablo III

Wczoraj minął dokładnie rok od premiery gry Diablo III na PC. Z tej okazji firma Blizzard ogłosiła, że do 21 maja po zalogowaniu się do tej produkcji otrzymamy 25% premii do znajdowania magicznych przedmiotów oraz zdobywania doświadczenia. Jednocześnie bonus będzie kumulować się (poprzez przemnożenie) z innymi premiami oferowanymi np. przez wybrane przedmioty.

Angry Birds

Firma Sony Pictures otrzymała pełne prawa do dystrybucji filmu animowanego Angry Birds na całym świecie. Jednocześnie ogłosiła, że jego premiera odbędzie się 1 czerwca 2016 roku. Producentem filmu został John Cohen (Jak ukraść Księżyc), a pieczę nad projektem objęła firma Rovio Entertainment, odpowiedzialna za gry z serii Angry Birds.

Sonic Lost World

Serwis Siliconera donosi, że firma SEGA zarejestrowała wczoraj znak towarowy Sonic Lost World. Czy taki będzie tytuł najbliższej gry z Sonikiem w roli głównej? W tej chwili jeszcze tego nie wiadomo, jako że japoński wydawca nie skomentował tych doniesień.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: