Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Zombie Accountant (X360)

Zombie Accountant X360

Zombie Accountant to prosta zręcznościówka, autorstwa niezależnego studia Going Loud. Głównym bohaterem gry jest przemieniony w zombie księgowy, który usiłuje rozliczyć podatki, awansować na szczeblach kariery zawodowej i... nie zjeść swoich współpracowników.

Zręcznościowe | zombie | 2D | humorystyczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Zombie Accountant (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

12kwietnia2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zombie Accountant jest pierwszym projektem zrealizowanym przez ekipę Going Loud Studios. Kanadyjscy deweloperzy pokusili się o prostą zręcznościówkę, okraszoną kreskówkową oprawą graficzną i sporą dawką humoru.

Akcja gry toczy się w 2010 roku. Niespodziewana epidemia zombie zagroziła całej ludzkości. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji wojska niebezpieczeństwo udało się zgasić w zarodku. Życie szybko wraca do normalności, choć nie dotyczy to wszystkich... Pewien przemieniony w zombie księgowy pozostał niezauważony. Tymczasem zbliża się okres rozliczeń podatkowych i szansa na awans. Tylko czy uda mu się powstrzymać głód i nie pożreć współpracowników?

Rozgrywka w Zombie Accountant odznacza się dużą prostotą. Plansze przypominają biurowy tor przeszkód. Gracz kieruje poczynaniami księgowego-zombie, a jego zadaniem jest przeskakiwanie nad szafkami, zbieranie dokumentów podatkowych oraz unikanie kontaktu z innymi pracownikami. Nagrodę za wysiłek stanowi upragniony awans na szczeblach kariery zawodowej.

Twórcy gry zdecydowali się na dwuwymiarową oprawę wizualną w kreskówkowym stylu. Jakość wygenerowanej grafiki, w tym zwłaszcza animacji, nie pozostawia złudzeń odnośnie niskobudżetowego charakteru produkcji, jednak oszczędna w środkach forma przekazu dobrze dobrze komponuje się z humorystyczną konwencją fabularną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Zombie Accountant

Wymagania wiekowe Zombie Accountant

odpowiednia dla każdego wieku