Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Razor2: Hidden Skies (PC)
OkładkaRazor2: Hidden Skies (PC)

Razor2: Hidden Skies PC

Razor2: Hidden Skies to kosmiczna strzelanka, stworzona przez brazylijskie studio Invent4. Gracz pilotuje niewielki statek kosmiczny i stara się zniszczyć stojących mu na przeszkodzie przeciwników.

Zręcznościowe | science fiction | kosmiczne | shoot 'em up

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Razor2: Hidden Skies Premiera PC

19lipca2010

producent: Invent4 Entertainment wydawca: Strategy First Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Razor2: Hidden Skies

Astro Avenger II

Syder Arcade

Valkyrius

Razor2: Hidden Skies to propozycja brazylijskiego studia Invent4 skierowana do miłośników strzelanek typu „shump”. Produkcja łączy klasyczne elementy rozgrywki rodem z epoki 8/16-bit ze zdecydowanie bardziej współczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Zgodnie z gatunkową konwencją, fabuła gry jest jedynie luźno zarysowana. Akcja toczy się w odległej przyszłości, a gracz wciela się w rolę pilota gwiezdnego myśliwca, który musi wykonywać zlecane mu zadania i uporać się z tysiącami przeciwników.

Rozgrywka ukazana jest z zastosowaniem widoku z lotu ptaka (top-down). Zabawa polega na zręcznym operowaniu niewielkim statkiem kosmicznym, strzelaniu do wrogów i omijaniu pojawiających się co jakiś czas przeszkód. Jak przystało na grę z rodzaju shoot'em up plansze scrollowane są w pionie (z góry na dół) ukazując kolejne fragmenty lokacji.

Deweloperzy z Invent4 przygotowali łącznie 8 poziomów i 3 warianty trudności. Gracz musi poradzić sobie z 50 falami przeciwników, w tym także bossami plansz. Podczas walk skorzystać można z 3 rodzajów broni standardowej (działko impulsowe, laser oraz karabin maszynowy), a także szeregu power-upów. Najlepsze rezultaty prezentowane są na tablicach wyników oraz w sieciowych rankingach.

Razor2: Hidden Skies odznacza się atrakcyjną, jak na produkcję niezależną, oprawą graficzną, łączącą elementy 2 i 3D. Zabawę uprzyjemnia podkład muzyczny w wykonaniu orkiestry symfonicznej.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Razor2: Hidden Skies: Odpowiednia dla każdego wieku.

Razor2: Hidden Skies Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 300 MB HDD
  • Windows XP/Vista