Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 maja 2013, 15:00

autor: Hed

World of Tanks – co nowego w aktualizacji 8.5?

World of Tanks w wersji 8.5 to nowe czołgi, mapy i poprawki kosmetyczne – wszystkie nowości omawiamy w specjalnym materiale. Zobacz, o co wzbogaciła się gra free-to-play firmy Wargaming.net.

Omawiamy aktualizację 8.5 do World of Tanks. - World of Tanks – co nowego w aktualizacji 8.5? - wiadomość - 2013-05-16
Omawiamy aktualizację 8.5 do World of Tanks.

Bungo, nasz ekspert od gąsienic, luf i opancerzenia, przygotował dla Was przewodnik omawiający nowości, jakie wprowadza patch 8.5 do gry World of Tanks. Materiał pokazuje poszczególne dodatki bezpośrednio w grze. Ekspert od popularnych „czołgów” prezentuje także poprawki kosmetyczne, w tym zmiany w oświetleniu i wystroju poszczególnych mapek.

Aktualizacja 8.5 przyniosła między innymi nową linię średnich i lekkich czołgów niemieckich, które zresztą zostały omówione w filmie dość szczegółowo. Wargaming.net, producent tytułu, dodał także linię lekkich czołgów radzieckich. Oprócz tego, fani gry mogą walczyć na nowej mapce (Rzeka Perłowa) – zdaniem Bungo nie należy ona jednak do zbyt udanych.

Pozostając w temacie World of Tanks, warto dodać, że Wargaming.net szykuje turniej esportowy, aby upamiętnić piętnastolecie istnienia firmy. Rundy kwalifikacyjne do zawodów wystartują jeszcze w maju w Europie, Ameryce Północnej, Rosji, Korei Południowej i innych regionach świata. Finały odbędą się za to w czerwcu – zwycięscy zostaną zaproszeni do siedziby studia Wargaming.net.

World of Tanks to sieciowa gra wojenna free-to-play, w której prowadzimy do walki maszyny pancerne. Produkcja została stworzona i jest rozwijana przez firmę Wargaming.net. Do zabawy można dołączyć bezpłatnie – wystarczy założyć konto na oficjalnej stronie i ściągnąć klienta gry. Dla osób, które chciałyby poznać podstawy rozgrywki, przygotowaliśmy poradnik dla początkujących.

  1. World of Tanks - Prezentacja aktualizacji v.8.5
  2. Oficjalna strona gry World of Tanks
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.