Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2011, 14:05

Wieści ze świata (Crysis 2, Portal 2, Command & Conquer) 18/05/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenie Majesty 2 na Steam, premierze dodatku do Crysis 2 i nowym rozszerzeniu do RACE ’07, długości kampanii w Starhawk, a także przyszłości marki Command & Conquer. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenie Majesty 2 na Steam, premierze dodatku do Crysis 2 i nowym rozszerzeniu do RACE ’07, długości kampanii w Starhawk, a także przyszłości marki Command & Conquer. Zapraszamy do lektury.

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Dziś nową, codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została strategia Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim. Produkcję firmy Paradox Interactive możecie aktualnie nabyć za kwotę 3,40 euro, czyli ok. 13 złotych (o 66% niższą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Crysis 2

Posiadacze strzelaniny Crysis 2 w wersjach na Xboksa 360 i PC mogą się już zaopatrzyć w dodatek Retaliation Pack. W jego skład wchodzą cztery nowe mapy multiplayer: Park Avenue, Transit, Shipyard oraz Compound. DLC kosztuje 800 punktów Microsoftu lub 9,99 euro. Jego publikacja na PlayStation Network odbędzie się po uruchomieniu PlayStation Store.

Wieści ze świata (Crysis 2, Portal 2, Command & Conquer) 18/05/11 - ilustracja #1

RACE ‘07

19 maja na Steamie i RaceRoom.net zadebiutuje czwarty dodatek do gry wyścigowej RACE ’07 (w cenie 9,99 euro). Dzięki WTCC 2010 fani produkcji skompletują wreszcie zestaw maszyn biorących udział w zawodach z serii World Touring Car Championship. Do ich dyspozycji oddanych zostanie pięć nowych samochodów, a także jedenaście pieczołowicie przygotowanych torów wyścigowych. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Mass Effect 2

Interaktywny komiks Mass Effect: Genesis, który studio BioWare przygotowało z myślą o drugiej odsłonie cyklu w wersji PlayStation 3, trafił do oferty Xbox Live. Jego cena ustalona została na poziomie 320 punktów Microsoftu. Przypominamy, że jego zadaniem było przybliżenie użytkownikom konsoli Sony fabuły pierwszej odsłony przygód komandora Sheparda.

StarHawk

Przedstawiciele studia LightBox Interactive poinformowali, że ukończenie kampanii single player strzelaniny Starhawk zajmie graczom od 5 do 8 godzin. Oznacza to, że gra zmieści się w przedziale oferowanym przez większość dzisiejszych produkcji tego typu. Niemniej, należy pamiętać, że głównym daniem Starhawka pozostaje – wzorem pierwowzoru, czyli Warhawka – opcja wieloosobowa. Gra zadebiutuje na rynku w 2012 roku wyłącznie na PlayStation 3.

Wieści ze świata (Crysis 2, Portal 2, Command & Conquer) 18/05/11 - ilustracja #2

Command & Conquer

Ostatnia odsłona cyklu strategicznego Command & Conquer debiutowała w marcu ubiegłego roku (Tiberian Twilight). Skostniała struktura nie została przyjęta przez graczy z wielkim entuzjazmem. Firma Electronic Arts postanowiła więc zapytać fanów marki o to, jakim zmianom powinna zostać poddana seria, by znowu zainteresować miłośników RTS-ów. Stosowne wpisy można publikować w tym miejscu. Niewykluczone, że część z pomysłów wykorzysta zespół Victory Games, pracujący od pewnego czasu nad restartem C&C.

Portal 2

Do oferty Steama trafił cyfrowy album Portal 2 – The Final Hours (w cenie 1,99 euro), opisujący i obrazujący proces powstawania jednej z ciekawszych produkcji tego roku. Jego autorem jest dziennikarz Geoff Keighley, który uzyskał możliwość udokumentowania dewelopingu gry.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Sims 3: Zatoka Skorupiaków

MX vs. ATV: Alive PS3

MX vs. ATV: Alive X360

Man vs. Wild PS3

Man vs. Wild X360

World of Tanks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Naval Warfare

L.A. Noire

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - strach i pogarda

Dead Island - teaser - part 1: Tragedy hits paradise

Pro Evolution Soccer 2012 - kulisy produkcji - główny koncept (PL)

StarHawk - trailer #1

Mortal Kombat - Legacy #6 (PL)