Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2010, 12:35

autor: Jiker

Wieści ze świata (Alan Wake, Codemasters, Zombie Driver) 1/03/2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowa ścieżka dźwiękowa do Zombie Driver, spekulacje na temat nowej strzelaniny Codemasters, dodatek DLC do Gratuitous Space Battles i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowa ścieżka dźwiękowa do Zombie Driver, spekulacje na temat nowej strzelaniny Codemasters, dodatek DLC do Gratuitous Space Battles i inne. Zapraszamy do lektury.

Gratuitous Space Battles

W Sieci zadebiutował nowy dodatek DLC do kosmicznej strategii Gratuitous Space Battles. W skład publikacji wchodzi: 11 nowych statków i zestaw elementów rozbudowujących ich możliwości, 4 nowe typy broni oraz 2 scenariusze rozgrywane na nowych mapach. DLC o tytule The Order możecie nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Gratuitous Space Battles. Cena dodatku ustalona została na poziomie 5,99 dolarów.

Zombie Driver

Polskie EXOR Studios udostępniło za darmo ścieżkę dźwiękową do samochodowej gry akcji Zombie Driver, wydanej na początku grudnia ubiegłego roku. Zestaw trzynastu oryginalnych utworów skomponowanych przez Pawła Stelmacha znajdziecie m.in. na łamach serwisu AtomicGamer.

Wieści ze świata (Alan Wake, Codemasters, Zombie Driver) 1/03/2010 - ilustracja #1

Clover: A Curious Tale

W związku ze zbliżającą się premierą pecetowej wersji Clover: A Curious Tale, niezależnej, dwuwymiarowej gra akcji wydanej oryginalnie w ramach Xbox Live Indie Games w połowie ubiegłego roku, firmy Binary Tweed i Blitz 1UP upubliczniły w Sieci darmowy soundtrack.

Codemasters

Firma Codemasters zarejestrowała w brytyjskim Urzędzie Patentowym znak towarowy Bodycount. Zachodnie serwisy internetowe sugerują, że może to być tytuł nowej strzelaniny producenta – gry, nad którą czuwa Stuart Black, współtwórca rewelacyjnego shootera Black (PS2, XBX, 2006 rok). Co ciekawe, w ubiegłym roku Codemasters zgłosiło podobne wnioski w amerykańskim oraz najprawdopodobniej japońskim Urzędzie Patentowym (w tym drugim przypadku nazwa brytyjskiej firmy jednak nie pada).

Alan Wake

Firmy CaptiveMotion oraz Metricminds współpracowały przy produkcji przygodowej gry akcji Alan Wake z ekipą Remedy Entertainment. Oba studia wykorzystały swoje autorskie narzędzia do przygotowania animacji twarzy 21 najważniejszych bohaterów historii pisarza. Europejska wersja Alan Wake zadebiutuje 21 maja. W Polsce produkcja będzie dostępna w spolonizowanej wersji (napisy).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Space Ark

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Mass Effect 2

Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx X360

Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx PC

Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx PS3

Transformers: Wojna o Cybertron X360

Transformers: Wojna o Cybertron PC

Transformers: Wojna o Cybertron PS3

Puzzle Chronicles

Red Steel 2

Super Street Fighter IV

Elemental Masters

Dead or Alive Paradise

Battle of Giants: Mutant Insects

Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Final Fantasy XIII - wersja angielska Gramy!

Przegląd tygodnia - galaktyczny marzec video magazyn

Sid Meier's Civilization V

Crysis 2 - prezentacja CryENGINE 3

Battlefield: Bad Company 2

Yakuza 3 - lokacje