Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneNDS
Okładka Elemental Masters (NDS)
OkładkaElemental Masters (NDS)

Elemental Masters NDS

Strategiczna gra karciana, osadzona w realiach fantasy. Jako młody adept magii chcemy osiągnąć tytuł władcy żywiołów. Podczas gry w karty z innymi czarodziejami, możemy korzystać z czarnej magii, mającej przeszkodzić oponentom w rozgrywce.

Strategiczne | fantasy | karciane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Elemental Masters Premiera NDS

8marca2010

producent: lbxgames wydawca: lbxgames

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Przygotowane przez studio Ibxgames Elemental Masters to prosta w założeniach gra karciana w klimatach fantasy, która opiera się na popularnych i znanych wszystkim fanom gatunku zasadach.

Gracz wciela się w rolę jednego z adeptów magii świata Elendior, który próbuje osiągnąć tytuł władcy żywiołów. Aby tego dokonać młody mag musi stoczyć niezliczoną ilość starć z innymi czarnoksiężnikami i wykazać się talentem w czarnej magii i taktyce.

Bitwy między postaciami toczą się na kwadratowych planszach o bokach trzy na trzy pola. Każdy heros dysponuje własną talią, w skład której wchodzą karty potworów. Każdy z nich opisany jest czterema współczynnikami, które informują o jego sile w atakach skierowanych w górę, w lewo, w prawo i w dół. Dodatkowo na każdej z piętnastu aren znajdują się różne żywioły, które pomagają lub przeszkadzają określonym typom istot. Każdy mag ma też możliwość korzystania z czarnej magii, aby utrudnić życie oponentowi.

Grafika w Elemental Masters jest prosta i opiera się głównie na porządnie narysowanych ilustracjach. Mimo to tytuł wciąż jest jedną z najlepiej wyglądających gier dostępnych w ramach usługi DSiWare

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Elemental Masters

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Elemental Masters Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • DSiWare