Dailymotion
Tvgry na Youtube

10

Przegląd tygodnia - galaktyczny marzec

Najlepszy miesiąc premier od kilku lat?

41 980 wyświetleń

(15:31)

2 marca 2010

Marzec zapowiada się niesamowicie. Nawałnica premier coraz bliżej, a my wybieramy 5 najgorętszych tytułów rozpoczynającego się miesiąca. Szykujcie kieszonkowe, bo dylematy będą ciężkie.

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Kiedy wydawało się, że marka Stronghold ostatecznie rozmieniła się na drobne, zespół FireFly Studios próbuje raz jeszcze wrócić do czasów świetności i przenieść legendę w trzeci wymiar. Mieliśmy okazję zagrać w przedpremierowe demo Twierdzy 4, w które zresztą zagracie sami już 23 czerwca i dzisiaj opowiemy Wam, dlaczego ta produkcja wywołuje w nas mocno mieszane uczucia. ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/twierdza-4-kusi-powrotem-do-korzeni-ale-po-zagraniu-przekonuje-si/z74946 Tekst przygotował: Maciej Pawlikowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

19 czerwca 2026

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!
Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Kiedy po raz pierwszy pojawiły się informacje o pełnoprawnym remake'u Gothica, wielu fanów miało dość uzasadnione wątpliwości. Przecież tak ogromnej, kultowej wręcz w Polsce legendy po prostu nie da się przenieść we współczesne ramy, nie psując przy tym jej duszy. Czy studio Alkimia Interactive podołało temu wyzwaniu, czy Gothic Remake pozostanie jedynie chwilową ciekawostką, o której za chwilę zapomnimy?

tvgry

19 czerwca 2026

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?
Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Dzisiejsza popkultura lubi pokazywać wojnę w dwojaki sposób – albo brutalnie ostrzegając przed jej piekłem, albo fetyszyzując ją widowiskowymi kadrami i patetycznymi historiami. Twórcy Ghostrunnera z polskiego studia One More Level idą o krok dalej i w swojej nowej grze serwują nam prawdziwy, antywojenny body-horror! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę przedpremierowe demo Valor Mortis. Wskakujemy w kamasze wskrzeszonego Williama, żołnierza Wielkiej Armii Napoleona, by przetrwać w Europie zrujnowanej tajemniczą plagą. Czy Polacy dowożą kolejny hit? ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski FB Huberta: https://www.facebook.com/HubertPisuje IG Huberta: https://www.instagram.com/hubertpisuje/ Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/w-tej-grze-zolnierze-napoleona-wracaja-z-martwych-jako-potwory-va/z34942 Tekst przygotował: Hubert Sosnowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

11 czerwca 2026

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia
Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że James Bond na dobre zniknął z ekranów naszych monitorów, wkraczają Duńczycy z IO Interactive i robią istne trzęsienie ziemi! W dzisiejszym materiale na tapet wjeżdża 007: First Light – produkcja, która pokazuje nam zupełnie nieznaną twarz młodego Agenta 007 u progu kariery w MI6.

tvgry

9 czerwca 2026

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia
Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

W najnowszym materiale Łosiu i T_bone wzięli na tapet najciekawsze nowinki z głębokiego gamedevowego podziemia. Głównym bohaterem ich dyskusji stało się Battlestar Galactica: Scattered Hopes – tytuł, który według nich mistrzowsko łączy elementy roguelike’a, tower defense oraz strategii menedżerskiej. Gra idealnie oddaje mroczny, ciężki i mocno zmilitaryzowany klimat kultowego serialu z 2004 roku. W trakcie audycji Łosiu i T_bone rzucili światło na kilka kluczowych mechanik, w tym twarde zarządzanie zasobami, dbanie o lojalność załogi i w końcu polowanie na Cylonów, czyli detektywistyczna robota w poszukiwaniu ukrytych tosterów... Po ucieczce przed Cylonami przyszedł czas na zmianę klimatu. Łosiu i T_bone podzielili się wrażeniami z Running Train – japońskiego symulatora pociągów napędzanego przez Unreal Engine 5, który od strony wizualnej po prostu rzuca na kolana. W luźnej rozmowie przewinęły się też inne obiecujące projekty indie, takie jak Subway Service Driver oraz Pitman Panic. Przy tej okazji chłopaki przesłali globalne „chapeau bas” w kierunku czeskich deweloperów, zauważając, że tamtejsze studia mają talent do dostarczania wyjątkowych produkcji.

tvgry

8 czerwca 2026

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22
Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Rayman wreszcie wychodzi z cienia, ale czy w formie, na którą liczyliśmy? Po 13 latach od debiutu kultowej platformówki Ubisoft niespodziewanie serwuje nam Rayman Legends Retold. Odwiedziliśmy twórców, by na własnej skórze sprawdzić, czy ten projekt to pełnoprawny remake, czy tylko rozbudowany remaster. Czy sentyment będzie wystarczającym powodem do zakupu?

tvgry

9 czerwca 2026

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!
Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
1

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ

Pewnie poczujecie się staro, ale od wielkiego finału przygód Geralta z Rivii minęła już okrągła dekada! Równo 10 lat temu zadebiutował dodatek Krew i Wino, zabierając nas na zasłużone, wirtualne wakacje do bajkowego Toussaint. Z tej okazji wpadliśmy do krakowskiej siedziby CD Projekt RED, by porozmawiać z Tomaszem Marchewką – jednym ze scenarzystów tego absolutnie kultowego rozszerzenia. W dzisiejszym materiale sprawdzamy przepis na sukces tej niesamowitej opowieści.

tvgry

29 maja 2026

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Zapnijcie pasy i odpalajcie nitro, bo zabieramy Was w nostalgiczną podróż po jednej z najstarszych i najważniejszych serii wyścigowych w historii gier wideo! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę pierwszą połowę historii cyklu Need for Speed - od klasycznej jedynki z 1994 roku, aż po mocno krytykowanego Undercovera z 2008. Przypominamy, jak to się stało, że symulator tworzony we współpracy z magazynem motoryzacyjnym ewoluował w królestwo neonów, szerokiego tuningu i nielegalnych wyścigów.

tvgry

29 maja 2026

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1
Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że Playground Games osiągnęło mistrzostwo w tworzeniu piaskownic dla automaniaków, na rynku ląduje Forza Horizon 6. Z jednej strony zabiera nas do wspaniałej, klimatycznej i przepastnej Japonii, a z drugiej – pozostawia spory niedosyt.

tvgry

19 maja 2026

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia
Czy nowy LEGO Batman to  największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Batman to ikona popkultury, która doczekała się już kilku gier w klockowym uniwersum. LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza zapowiadane było jako ta ostateczna, najbardziej kompletna i filmowa przygoda Gacka. W dzisiejszym materiale sprawdzamy, czy TT Games sprostało wyzwaniu! Bierzemy pod lupę grę, która świetnie żongluje estetykami – od kiczowatych lat 90., przez mroki Tima Burtona, aż po brutalniejsze (choć wciąż klockowe) nawiązania do Arkham Asylum i blockbusterów Nolana.

tvgry

26 maja 2026

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

T
Generał
26
2010-03-14 00:37

najlepszy z tych programów to chyba doom starców

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
raziel88ck
😊
Reaver is the Key!
227
2010-03-05 22:46

Dla mnie najwazniejsze premiery tego miesiaca to

1. Assassin's Creed 2
2. Just Cause 2
3. Battlefield: Bad Company 2

Przeglad super! :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Pretorianin
16
2010-03-04 17:13

To będzie:Alens vs Predator,Bioshock2,Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-03-04 01:40

Aliens vs Predator
Bioshock 2
Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-03-04 01:23

Aliens vs Predator
Bioshock 2
Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-03-04 00:40

Aliens vs Predator
Bioshock 2
Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-03-04 00:20

Aliens vs Predator
Bioshock 2
Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Centurion
12
2010-03-02 21:18

ój gust to :

1. Just cause 2
2. Battlefield bad company 2
3. god of war 3
4. Metro 2033
5. final fantasy xiii

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-03-02 19:20

Mi się zdaje że to na dole to będzie Final Fantasy XII :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😃
Legionista
11
2010-03-02 15:11

A do konkursu to

1 Aliens vs Predator
2 Bioshock 2
3 God of War 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
😃
Legionista
16
2010-03-02 15:00

Mówiliście, że czwartek jest wolny to niech w każdy pierwszy czwartek będzie się ukazywała KINÓWKA

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😃
Legionista
11
2010-03-02 14:47

Super przegląd heh fajna koszulka Del

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Generał
45
2010-03-02 07:02

ten na górze po lewej to Aliens vs Predator,
ten na górze po prwej to BioShock 2
ten na dole to Mass Effect 2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Legionista
8
2010-03-02 03:42

Mass Effect 2
Aliens vs Predator
Bioshock 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-03-02 03:04

Mass Effect 2
Aliens vs Predator
Bioshock 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
22
2010-03-01 21:32

Ty też Lord :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
22
2010-03-01 21:27

Del demotywator hehe :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
22
2010-03-01 21:27

Buzi buzi Lord :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
22
2010-03-01 21:22

Hehe smacznych snów psorze :) (Obrazek)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
22
2010-03-01 21:14

Woohoo !! Pierwszorzędnie Assassins creed 2 a potem Metro 2033 !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
2010-03-01 18:51

Super przegląd!!! Czekam na BC2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
10
2010-03-01 17:35

Fajny przegląd. Co za nuta leci w 13:49? :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Centurion
13
2010-03-01 17:26

droga redakcja spi i niema flesza

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Centurion
29
2010-03-01 16:36

już nie moge doczekac się flesza

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Legionista
12
2010-03-01 16:00

Obyśmy tylko się nie zawiedli na tych grach ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-03-01 15:43

Przegląd bardzo fajny (jak zawsze :)). Z marcowych premier najbardziej oczekuję Final Fantasy XIII, ale Metro 2033 i Just Cause 2 też prezentują się ciekawie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2010-03-01 14:51

ta koszulka N7

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
👍
Legionista
4
2010-03-01 14:47

Super Przegląd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
7
2010-03-01 10:57

Kto spiewa?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-03-01 00:10

Final fantasy- najgorsze badziewie jakie mozna zobaczyc jak w to mozna grac to ja nie wiem, ale fajna piosenka leci w tle w momencie przedstawiania tej gry jak ktos ma namiary to bardzo prosze

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👎
2010-02-28 22:34

Witam wszystkich! Chciałem powiedzieć parę słów na temat premier marca.
Dokładniej to chciałbym się dowiedzieć dlaczego Szanowni Panowie tak żenująco przedstawili Battlefield Bad Company 2!?
Nie usłyszałem ani jednego słowa na temat gry wieloosobowej, a przecież seria Battlefield'a opiera się na multiplaye'rze!
Jedyne co mogłem usłyszeć to ciągłe porównania do przereklamowanego moim zdaniem Modern Warfare 2! Battlefield Bad Company 2 i gra dla pojedynczego gracza to nowość i nie można oceniać, komentować tej gry TYLKO pod tym kątem - to jakaś absurd!
Battlefield to przede wszystkim multiplayer-to pierwszorzędna zaleta tej serii i moim zdaniem nie do przebicia przez żaden wojenny tytuł - nawet MD2, gdzie gracze biegają jak obłąkani i niezorganizowani. Poza tym tytuł ten jest mocno niedopracowany ze względu chociażby na wszechobecne lagiiiiiiiiiii!
Pozdrawiam redakcje i życzę większego zagłębienia się w grę wieloosobową wyżej wspomnianej gry (BC2)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-28 20:36

Jak dla mnie: 1. AvP 2.Bioshock 2 3. Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😜
2010-02-28 17:56

W grach brakuje wam Kane & Lynch, który również jest w kolekcji klasyki. Ja już nabyłem :D polecam :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
20
2010-02-28 17:40

fajnie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-28 17:26

Super przegląd!
KONKURS:
1.Aliens vs Predator 2010---
2.Bioshock 2---
3.God of War 2---

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
1
2010-02-28 16:31

bo gra zapowiada się świetnie podobno polska wersja będzie lepsza od angielskiej

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
1
2010-02-28 16:29

pokaźcie gemplaye z baterfielda 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
1
2010-02-28 16:15

no i just cause 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
1
2010-02-28 16:14

super nie mogę się doczekac god of wara 3

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Pretorianin
8
2010-02-28 14:24

Fajny przegląd! Ciekawie zapowiada sie Just Cause 2 i napewno w niego zagram.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
45
2010-02-28 13:38

Dafyd:

Kimi Ga Iru Kara

http://www.youtube.com/watch?v=tlgU9vMcq2k

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Centurion
16
2010-02-28 12:58

Mój faworyt to zdecydowanie JC2. Czekam niecierpliwie na materiały z tej gry!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-28 11:22

Czy ktoś mógły mi powiedzieć jak nazywa sie ta piosenka co leci na początku mowyo Final Fantasy XIII? Bardzo mi sie podoba..:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
😡
Generał
145
2010-02-28 00:35

@Scortch a ty jestes debilem ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
45
2010-02-28 00:31

Ktoś tam (edit: skwarekgame :)) napisał, że ma koszulkę z logo tvgry.pl - i macie pomysł na reklamę:

Zróbcie w konkursach nagrody dodatkowe/pocieszenia w postaci właśnie koszulek z logo tvgry.pl :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
dobryziomal135
fizyk
64
2010-02-28 00:15

Hmm... Ciekawie wygląda ten JC2. ;> Chyba go sobie sprawie. :>

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 23:42

konkurs: 1.Alien vs. Predator 2.Bioshock 3.God of War 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Legionista
12
2010-02-27 22:26

Jak zawsze bardzo dobry przegląd tygodnia ale ja nie o tym chce pisać.
Może zrobilibyście jakieś relacje LIVE z gier ? było by ciekawie i więcej ludzi by oglądało :)
Chodzi mi o takie relacje z gier np. w CS-a jakiś lan-ów np. WCG gdzie byście komentowali.
Takie jak w telewizji HeadShot (TO NIE JEST REKLAMA :P) bo tam słabo im idzie a wy jakbyście zrobili coś takiego to fajnie by było :)

No chyba że niema kto u was tego prowadzić (nikt się nie interesuje e-sportem) no to się mówi trudno ale pomyślcie jak będziecie mieli możliwość :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
👍
Legionista
9
2010-02-27 21:48

JA czekam na GTA..5!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Chorąży
5
2010-02-27 20:57

KTO WYGRAŁ NECROVISION LOST COMPANY

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Chorąży
5
2010-02-27 20:47

1METRO 2033 2just couse 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Chorąży
15
2010-02-27 20:35

w marcu jest tyle fajnych gier ,najciekawsze z nich to God of War 3 tylko że nie mam PS3 ,Just Cause tylko że nie działa na Windows XP a ja mam XP ,Metro 2033 bo lubię takie klimaty ,a do bad company aż tak mnie nie ciągnie ,a co do final fantasy XIII to nie lubię takich japońskich dziwactw

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
😜
Centurion
25
2010-02-27 20:23

Del spoko koszulka . A tak miedzy nami podeśli mi jedna ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😡
Chorąży
12
2010-02-27 19:56

RPGfan ---> Czy naprawdę musisz zaśmiecać to forum? Nikt nie chce już słuchać tego, że "twoim zdaniem" gry roku to jedynie pseudoexy z xboxa. Twoja opinia jest warta tyle co nic. Kup sobie wszystkie trzy konsole i komputer na którym możesz zagrać we wszystkie gry. Bo jak narazie to widać że prubując pocieszać się po błędnym wyborze konsoli, tak jak to już powiedziałem zaśmiecasz forum. Bez najmniejszych wątpliwości GoW 3 będzie najlepszą grą 2010 i swoimi wypocinami napewno tego nie zmienisz.

Marzec 2010 to będzie naprawdę jeden z najlepszych miesięcy ostatnich lat. Od dawna nie było wysypu tylu gier w jednym miesiącu. GoW 3 i FF XIII

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
23
2010-02-27 16:51

Aliens vs Predator , Bioshock 2 i ostatniego nie kojarze :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😃
Pretorianin
15
2010-02-27 16:45

Spoko przegląd. Nie wiem jak inni ale mnie na przykład Just Cause 2 w ogóle nie ciągnie, za to bardziej jestem na stawiony na metro 2033, zapowiada się bardzo klimatyczna gra. Rzecz jasna jest jeszcze Assasin Creed 2 no i Bad Company 2. Faktycznie trochę duży wybór, zapowiada się naprawdę ciekawy miesiąc, no ale na razie to mam komputer popsuty u musze formata zrobić ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Simon360
👍
Chorąży
5
2010-02-27 15:55

Just Cause 2 zapowiada się niesamowicie. Pamiętam jak pożyczyłem pierwszą część która zagościła na moim dysku jakąś godzinę, strasznie ją źle wspominam, ale teraz co tu widać w zapowiedziach, chyba najfajniejsza pozycja do do kupienia na PC w marcu.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WnuQ M.
👍
Legionista
15
2010-02-27 15:33

just cause 2-ogromne tereny, zróżnicowane tereny, śliczne tereny i kompletny chaos ;)
ja czekam na battlefield bad company 2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Generał
95
2010-02-27 15:18

czwartek moze co bedziemy grac

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Generał
143
2010-02-27 15:15

Z wymienionych tu gier zagram napewno w Just Cause 2, zagrał bym też chętnie w God of War 3 ale nie mam PS 3

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
4
2010-02-27 15:08

fajny przegląd ja najbardziej wyczekuje assasina creda 2 na pc i jeszcze fajna koszulka mass effecta

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
27
2010-02-27 15:05

a moze w czwartek przeglad prasy gazet o grach

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WheZY
holistyk
39
2010-02-27 14:54

Coś ciągnie mnie do tego Just Cause 2 ;]
"Jedynka" nie była taka zła, była fajna a jak to ma być tak świetne jak mówicie, może, może zakupie ;]

1 miejsce oczewiście że zasłużoneee! Oczewiśćie na bank do kupienia, to jak Uncharted 2 na PS3, to też jest obowiązek ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
17
2010-02-27 14:48

Poszły odpowiedzi :D
Ja sobie chyba zakupię Just Cause :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Konsul
38
2010-02-27 14:21

Sami się reklamujcie...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
😊
Chorąży
27
2010-02-27 14:06

Świetny przegląd tygodnia :) W marcu będziecie mieli masę roboty

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Saibamen
Legionista
15
2010-02-27 13:53

Nie no wypas. Nie dość, że ponad 15 minut oglądania to jeszcze świetny montaż cutscenek/gameplayów połączony ze świetną muzyką. Podoba mi się to, że jak rozmawiacie to nie wyłączacie muzyki. Dzięki temu (w moim przypadku) lepiej was się słucha. Zapomnieliście o skrócie wydania, ale nie wiem czy mam płakać czy cieszyć. Po prostu mi to obojętne, gdyż zawsze cały przegląd oglądam.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Pretorianin
43
2010-02-27 13:53

fajny przeglad ale ja ze zniecierpliwieniem czekam na assassin creed 2 i just couse 2 napewno kupie bo gierka wymiata

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
12
2010-02-27 13:41

Świetny przegląd, ale co do rankingu gier marca, moim zdaniem powinno być tak: 1.Assassin's Creed 2 2.Battlefield BadCompany2 3.Just Cause2 4.Metro 2033 5.Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch. Ale to jest tylko moje zdanie:)PZDR

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
shadowkiller
👍
Legionista
11
2010-02-27 13:40

Woow! Marzec wymiata :D Patrzyłem się na te niesamowite premiery i gały mi z orbit wychodziły. Co jedna gra to lepsza. Oczywiście najbardziej oczekuję GoW III, czekam na pierwsze "Gramy!" - to będzie prawdziwa uczta; ale także niezłe Just Cause II, o którym jeszcze na początku tego roku właściwie nie słyszałem, a wasze materiały pokazały, że to naprawdę dobra pozycja; no i nowy Battlefield, jeszcze na dodatek Metro 2033... Brać, wybierać, żyć, nie umierać :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Scortch
👎
call me Hikee
66
2010-02-27 13:40

Coś ekipie tvgry woda sodowa uderzyła do głowy. Żadnych konkretów odnośnie nadchodzących gier. Wasze możliwości opisywania gier kończą się na stwierdzeniach typu "No, to jest bardzo fajnie zrobione" albo "Mega...". No naprawdę, miałem kiedyś do was zaufanie, a teraz złapałem się za głowę oglądając to "śmiechu warte". Równie dobrze mogliście tylko przeczytać te 5 tytułów i zamknąć materiał w 60 sekundach... Naprawdę, nie mogę uwierzyć co się z wami stało - cały czas jakieś idiotyczne śmiechy, chichy - 0 (słownie: zero) profesjonalizmu. Nie wiem, może spróbujcie podpatrzeć jakieś inne serwisy. Choćby GameTrailers i ich serię "Invisible Walls" - świetnie się słucha, a przy okazji mówią bardzo rzeczowo, nierzadko z przymrużeniem oka, inteligentnie i interesująco.

Życzę powodzenia i szybkiego nawrócenia...

ps. Co ciekawe, zaobserwowałem u siebie ostatnio coś bardzo niepokojącego. Jeszcze kilka tygodni temu GOL odwiedzałem codziennie nawet kilka razy, a takie choćby GT, czy IGN może raz w tygodniu. A teraz jest odwrotnie! Jak raz w tygodniu wejdę na GOL'a to naprawdę... O czymś to świadczy chyba Panowie...

ps2. No i ostatnia rzecz. Po co ta cała żenada z "reklamujcie nas", "pokazujcie nas swoim znajomym"? Łot Da Fak?! Naprawdę, sprowadzacie się do poziomu redaktorskiego chodnika. Z tym to już naprawdę mnie odtrąciliście; przecież DOBRY PRODUKT reklamuje się sam!!!

ps3. [edit] - no i teraz jak przewinąłem w góre posty to jaki żal, facepalm, wogóle wszystko. No i po co debile wypisujecie odpowiedzi do konkursu, który i tak jest prosty? I jeszcze niektórzy źle to już wogóle żenada...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 13:32

spoko przegląd!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
16
2010-02-27 12:43

frn i ta nie moge sie zdecydować

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Konsul
19
2010-02-27 12:28

Bardzo fajny przeglad :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😐
2010-02-27 12:10

Róbcie jakieś ciekawsze konkursy a nie tylko znajdź obrazek albo muzyczkę!!!!!! Przegląd świetny :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Pretorianin
76
2010-02-27 11:51

O.o kiedy ja znajdę czas by to wszystko przejść (pre-order FF XII i GoW III ma już dawno), sequele Just Cause i SUpreme Commander jużw tym miesiącu wychodzą O.o Przecież ja przez pół miesiąca nie będe wychodził z domu :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Chorąży
21
2010-02-27 11:30

Było smacznie...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2010-02-27 11:09

Ostatnie 3 gry powinny byc na pierwszym miejscu :D Ale oczywiscie kazdy ma inne zdanie, fajna koszulka normandi xD jak i fajny przeglad :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Pretorianin
27
2010-02-27 10:33

ja jedynie czekam na assassin's creed 2 (mam nadzieje że lepiej zoptymalizowany będzie niż jedynka) oraz na prison break'a, klimaty metra mi się nie podobają a just cause 2 potrzebuje dx 11 ;/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Pretorianin
18
2010-02-27 10:33

Czekam na Bad Company 2,jedynke przeszedłem , wrażenia były ogromne.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Legionista
23
2010-02-27 10:16

w dzisiejszych czasach to naewt zona Ci nie da za darmo ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Junior
2
2010-02-27 10:11

Chyba troche za łatwy konkurs ;p (jezeli nie bylo zadnych haczykow po za 3 obrazkiem- trzeba sie przyjrzec) xDD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
👍
Chorąży
8
2010-02-27 10:07

Poszły właśnie odpowiedzi...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
8
2010-02-27 09:43

Naprawdę świetny przegląd, zagrałbym GOW 3 ale nie mam PS3 :( A co do tego że są coraz lepsze dubbingi podchodziłbym sceptycznie , bo nie zawsze tak jest. Ale jeśli wziąść całą serie Gothic to tu dubbing jest rewelacyjny(lepszy niż orginał)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
8
2010-02-27 09:39

1.BioShock 2
2.Just Caus 2
3.final fantasy XII
4.metro 2033
5 bad company 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
6
2010-02-27 09:22

1 alien vs predator 2 baioshock 3 mass effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
victripius
Joker
94
2010-02-27 09:19

Świetny przegląd. Z gier miesiąca na pewno kupię Metro 2033, Bad Company 2 i Just Cause 2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
👍
Senator
30
2010-02-27 09:17

Marzec naprawdę będzie fenomenalnym miesiącem!!! A God Of War 3 to nie tylko najbardziej oczekiwana gra marca, dla mnie to najważniejsza premiera 2010 roku!!!!. Super Przegląd i Del fajna koszulka :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Senator
91
2010-02-27 09:14

Swietny przeglad, milo sie oglada... coz wiecej mozna powiedziec ;p

Ja osobiscie w tym miesiacu czekam bardziej na C&C4 i Settlers 7, ale gry przedstawione w materiale rowniez godne uwagi!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
28
2010-02-27 06:48

ja reklamuje was za darmo cały czas bo mam koszulkę z wielkim logiem tvgry także spokojnie chłopaki :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Pretorianin
24
2010-02-27 03:28

@Kruk Tony: Obejrzyj sobie ten filmik. http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/85?sd=0&ch=1 . Wszystko co się na nim dzieje jest na silniku gry. Wybór chyba jest prosty ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 01:47

Dlaczego te obrazki nie sa ponumerowane?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
18
2010-02-27 01:14

super

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
16
2010-02-27 00:54

mam dylemat co kupić: xboxa360 czy ps3?ktos doradzi?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 00:52

Mass Effect 2
Bioshock 2
Aliens vs Predator

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 00:50

Aliens Vs Predator , Bioshock2 i Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 00:49

Mass Effect 2
Bioshock 2
Aliens vs Predator

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 00:44

Mass Effect 2
Bioshock 2
Aliens vs Predator

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 00:34

Super przegląd :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
😃
Chorąży
18
2010-02-27 00:31

Świetny Przegląd !! ;))

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
👍
Legionista
15
2010-02-27 00:19

Zajefajny Przegląd :D Czeka z niecierpliwością na BAD Company 2 :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-27 00:16

Aliens Vs Predator , Bioshock i Mass Effect 2 :d

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
chop
😊
smiech to zdrowie
62
2010-02-26 23:43

Przegląd jak zawsze świetny.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
8
2010-02-26 23:41

http://www.youtube.com/watch?v=PhVBRw5p9eg

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
8
2010-02-26 23:40

http://www.youtube.com/watch?v=-GdyQnK_Zaw

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
👍
Pretorianin
11
2010-02-26 23:36

Ja jednak bym to zrobił tak:
1. God of War 3
2. Battlefield: Bad Company 2
3. Metro 2033
4. Just Cause 2
5. Final Fantasy XIII

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Konsul
40
2010-02-26 23:36

Dla mnie największą premierą jest Episodes From Liberty City na PC już zamówione!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2010-02-26 23:04

dobry przegląd nie mogę się doczekać premier nowych gier

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kukiUN
Pretorianin
82
2010-02-26 22:57

God of war na pierwszym miejscu to chyba pomyłka?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
sheld0n
Alienrace
117
2010-02-26 22:49

Pamietam jak jeszcze z rok temu wszyscy narzekali na brak realizmu w Just Cause 2 i trzeba bylo tlumaczyc ze wlasnie o to chodzi. Swoja droga ciekawe czy tworcy gry w ogole maja prawa autorskie z Dawno temu w Meksyku, z ktorego praktycznie zerzneli uniwersum...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
1
2010-02-26 22:41

xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Senator
59
2010-02-26 22:36

Przegląd super :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2010-02-26 22:28

1.Alien Vs Predator 2
2.BioShock 2
3.Mass Effect 2!!!(Jack)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Apokalipsis
😃
Senator
64
2010-02-26 22:14

Według mnie:
1.Battlefield: Bad Company 2
2.Metro 2033
3.Dragon Age: Przebudzenie
4.Just Cause 2
5.God of War(ponieważ niemam ps3).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
👍
Pretorianin
85
2010-02-26 22:02

Ja na 1000.000 kupuje Bad Company 2 i GOW 3 edycje kolekcjonerską na PS3, oj będzie się działo w marcu do tego jeszcze C§C 4 na PC i biorę 2 tygodniowy zaległy urlop :)))))

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
10
2010-02-26 21:56

/Mam pytania czemu nikt nie nadzoruje komentarzy?
Bo takie debile (przepraszam za słownictwo) zamiast wysłać e-mail piszę to w komentarzach swoje błędne odpowiedzi i jeszcze się podniecają?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Junior
2
2010-02-26 21:43

Mogę wam napisać bo i tak nie zależy mi na tych gierkach śmiesznych do wygrania: ^^
1. Aliens vs Predator
2. Bioshock 1
3. God of War 3

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-26 21:42

1 alines vs predator 2
2 bioshock 2
3 fianll fantasy XIII

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-26 21:40

1alines vs predator 2 bioshock 2 i 3 to finall fantasy XIII

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
😃
Legionista
11
2010-02-26 21:35

to jest to jak zawsze śmieszni i zawodowy Przegląd tyg.
GOW 3 już wychodzi :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BloodPrince
👍
Senator
192
2010-02-26 21:29

Co to była za nuta podczas puszczania 3 gry miesiąca (Battlefield Bad Company 2) ?? Przegląd jak zwykle ekstra

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
👍
Centurion
67
2010-02-26 21:27

Nareszcie ukazał się porządny Przegląd Tygodnia świetna muzyka, txt i newsy. Oby więcej takich Przeglądów i przede wszystkim nieco dłużej. Wiem że się staracie ale jednak te 15 minut to zdecydowanie za mało.
Również fajnym rozwiązaniem jest to ze prawie codziennie będą ukazywały się programy na łamach Gry-Online przyda się jeszcze coś na czwartkowe wieczory może program o nowościach ze świata programów i sprzętu chyba tylko tego brakuje.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Centurion
12
2010-02-26 21:25

1. Aliens vs Predator
2. Bioshock
3. Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mepha
Mhroczny Pogromca
72
2010-02-26 21:21

fajny przegląd i czekam na Metro 2033, Just Causa i B:BC 2 i AC 2 ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Chorąży
15
2010-02-26 21:17

wszystko dobrze tylko że final fantasy XIII jest gorsze od Metro 2033 oraz dziwi mnie że te debile które wydają God of War 3 robią go tylko na PS3

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
7
2010-02-26 21:14

apropo kiedy wyślecie nagrody konkursowe?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Centurion
34
2010-02-26 21:10

przegląd jak zwykle super, tylko ten 3 obrazek mnie zastanawia....

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Pretorianin
38
2010-02-26 21:08

Świetny przegląd, i wielki plus dla was za długość materiału. No marzec szykuje się świetny ja najbardziej czekam na nowego Bfa tylko skąd ja kasę wytrzasne

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Chorąży
17
2010-02-26 21:04

Nadużywacie za dużo słowa "Stricte"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Pretorianin
43
2010-02-26 21:04

calkiem fajną grą może być alpha protocol

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
yestri
Magister Equitum
89
2010-02-26 20:58

dajcie gameplay z demo God Of War III!
czekam do wtorku na Doom Starców heeh

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
"AsSaMoN"
😁
Konsul
18
2010-02-26 20:54

ale lista marca:
1.sieczka
2.Sand box
3.linowy PC
4.Japonia
5.Moskwa w metrze
znam odpowiedzi hehe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Junior
2
2010-02-26 20:46

zal mi was dzieci. Wlasnie przez takich cymbalow kazdy kto zna odp ma 10 razy mniejsze szanse na wygrana w konkursie ;/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-26 20:46

Kurde ten 3 obrazek jest trudny i nie mam żadnych pomysłów. Niby ktoś tam prędzej napisał co to może być, ale dużo rożnych wersji widać... ME2, GoW, Wolfenstein, Bayonetta, FF XIII itd.. sam już nie wiem, wolałbym sam na to wpaść bo nie chce się kierować tym co ktoś napisał ( możliwe, że specjalnie błędnie)

Przegląd super!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-26 20:45

Kurcze mam GTA1,GTA2,GTA London,GTA3,GTA san andreas ,GTA 4the ballad of guy tony i GTA 4 tylko nie ma GTA Vice City najlepsze jest GTA 4 i san andreas nie grałem w GTA Vice City wiec nie wiem czy jest głupie czy fajne. Więc no comets

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Konsul
60
2010-02-26 20:42

No może się powtórze - doskonały przegląd, widać że wszystko na luzie i z uśmiechem ,to się bardzo podoba :)

Mam nadzieje że się nie będziecie przepracowywać za bardzo ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😒
2010-02-26 20:34

Grałem w Bete Bad Company 2 i szczerze się zawiodłem...Gra nie zachwyciła mnie grafiką i grywalność szybko spada..

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Senator
72
2010-02-26 20:32

Dla mnie najważniejszy w marcu jest nowy BF! Preorder już pół roku temu zamówiłem :)

[131]>Bo wyszedł już dawno temu...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
15
2010-02-26 20:29


PS3

God of War 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Centurion
16
2010-02-26 20:25

przegląd spoko ale możecie powiedzieć gdzie mogę dostać takiego T-shirta z ME2 pls

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Generał
0
2010-02-26 20:24

dobry przegląd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👎
Centurion
36
2010-02-26 20:23

Bad Company 2 powinien być na conajmniej 2 miejscu - zobaczcie sobie ankiete na GOLu, 50 % uważa że BC2 zmiecie MW2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Generał
50
2010-02-26 20:19

BC moim zdaniem nie odzwierciedla wojny, jest zbyt dynamiczne. Jedyne co to uzbrojenie.

Większość ludzi pod jaranych BC nie grała w pierwszą cześć choćby 1942, muzyczka introwa- nieodłączna

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
PSXFAN
Last Samurai
67
2010-02-26 20:15

[177]T_D_i Nie ma szans to jest komercyjny portal oni na to nie pójdą muszą reklamować nowe gry
PSX Też niech bedzie obok atari c64 i innych:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-26 20:11

super przeglad

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Konsul
51
2010-02-26 20:10

jak zwykłe pełna profeska :) pozdro4@ll

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
dami3
👍
Konsul
64
2010-02-26 20:07

jak zwykle fajny przegąd ale top lista mnie rozczarowała a tak macie namiary na spolszczenie do Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition z gógy dzięki :):)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Chorąży
21
2010-02-26 20:00

Jakie szczęście że złamałem rękę ^^ ubezpieczenia czekają , mój nowy PC też :)
Przegląd świetny, jak zawsze, ale nie lubię takich długich :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
6
2010-02-26 19:59

T_D_i stary jestes moim bogiem świetny pomysł program o sprzecie i o grach chciałbym zobaczyć tu gry pokroju Kick Master, contra, TIE Fighter stary świetny pomysł

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2010-02-26 19:55

jak zwykle doskonały przegląd tygodnia

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Junior
1
2010-02-26 19:52

1. Just Cause 2 2. God of War 3 3. Battefield : Bad Company 2 !
Just Cause dlatego, że jest napakowany po brzegi akcja i różnymi wariantami rozgrywki na co szczególnie trzeba zwrócic uwagę. 2. No oczywiscie God of War ejst wielka gra ale raczej co do poprzednich czesci zabardzo graficznie oraz mechanika gry się nie zmieni. 3. Battiefield dopeiro na 3 bo jest bardzo podobny do COD : Modern Warfare 2 i szczególnie niczym się nie wyróznia ale ga bardzo dobra.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
👍
Generał
145
2010-02-26 19:52

[PROPOZYCJA] w czwartek proponuje magazyn o klasycznym sprzecie komputerowym (atari,commodore,amiga...)
pozdrawiam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Centurion
14
2010-02-26 19:51

Przeglądzik : cud, miód orzeszki !
1. Aliens vs. Predator
2. Bioshock 2
3. God of War 3

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
HETRIX22
PLEBS
222
2010-02-26 19:42

gdzieś jest haczyk na bank śmiem nawet przypuszczać że to nie AVP mimo tego charakterystycznego celownika

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
😜
Konsul
56
2010-02-26 19:37

Ja czekam na Just Couse 2 , tego nie mogę się doczekać , no może jeszcze metro 2033 :D , bardzo podoba mi się gra God of War 3 ale nie mam PS3 , ale jakbym miał kupować to tylko dla tej gry :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legionista
7
2010-02-26 19:33

avp
bioshock 2
final fantasy 13

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
niezny_95
Airborne
56
2010-02-26 19:32

przegładzi jak zawsze super :) pierwsxa trójka: w e gry muszę zagrać :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
45
2010-02-26 19:31

Taaak, więcej was - więcej błędnych odpowiedzi tutaj == więcej błędnych odpowiedzi wysłanych przez innych na [email protected] == większa szansa dla tych co odpowiedzą poprawnie :D

Mały apel do redakcji: nie przyjmujcie "poprawek" odpowiedzi jak w normalnych konkursach i/lub dyskwalifikujcie tych co tutaj piszą takie posty

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Pretorianin
22
2010-02-26 19:29

God of War 3 grą roku 2010!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
22
2010-02-26 19:29

Super przeglad polecam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Centurion
25
2010-02-26 19:28

A wyniki konkursu, w którym można było wygrać MDK kiedy będą?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Legionista
3
2010-02-26 19:24

A EFLC PC? Dla mnie to zajebiście ważna premiera :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Centurion
14
2010-02-26 19:22

Fajny przegląd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
😊
Legionista
12
2010-02-26 19:21

Nadchodzą gorące premiery

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Legionista
11
2010-02-26 19:20

1. Alien vs Predator 2.Biohock 2 3.Mass Effect 2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kaganpwnz
Generał
43
2010-02-26 19:20

@rpgfan

powagą, nic nie pobije Heavy Rain, jesli o tym juz mowa.

Co do przegladu, GoW3 pierwsze miejsce, inaczej byc nie moglo.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
dobryziomal135
fizyk
64
2010-02-26 19:14

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LORDAREON WEJDŹ JEST SPRAWA DO CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10023665

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Oromu
Generał
28
2010-02-26 19:13

Ja już się wsydzę na ten serwis wchdzić w miejsce just cause 2... ja nie wiem tak sczerze czy wy..w to graliście to zrąbana gra dla noobów casuali

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
😍
Chorąży
22
2010-02-26 19:07

Ciekawe czy RPGfan widział kiedyś na oczy grę, czy tylko xboxa... nieważne, bo to idiota który twierdzi, że gog of war to zabijanie niewinnych i sex z boginiami. W kometarzach pod jednym z filmików o starcrafcie 2 twierdził, że ma paskudną grafikę. Jakby hitler albo stalin jeszcze żyli to by wiedzieli co z nim zrobić (chyba, że by byli psami microsoftu).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
2
2010-02-26 19:07

fajny przegląd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👎
2010-02-26 19:00

Odpowiedzi tylko na maila się wysyła a wy w komentarzach, nie no to jest fer

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Pretorianin
11
2010-02-26 18:57

:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Playboy95
👍
Ora Pro Nobis Lucifer
65
2010-02-26 18:55

Świetny przegląd, zresztą jak zwykle.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Legionista
12
2010-02-26 18:55

1-AVP 2-Bioshok 3-god of war

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Junior
1
2010-02-26 18:52

1 aliens vs predator
2 bioshock
3 god of war

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Pretorianin
24
2010-02-26 18:49

Moje top na ten miesiac:
1. AC II
2. Bad Company 2
3. Metro 2033
4. Just Cause 2
5. Command & Conquer 4

Zagram niestety tylko we dwie, ACII i Bad Company 2, na wiecej nie mam funduszy ;(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😈
Legionista
20
2010-02-26 18:47

God of War III na pierwszym miejscu. YEAH Żadna inna gra dla mnie się nie liczy w tym miesiącu, polecam oglądnąć filmik na GameTrailers na temat GoW III. Jest trochę spoilerów, ale nie mogłem się powstrzymać. To co tam pokazali przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Gra zamiecie, a co do RPGfan-a, przestań człowieku tak jechać na PS3 jak ci się gry z tej konsoli nie podobają to nie musisz tego wciąż powtarzać, wszyscy o tym wiedzą. Słuchaj włącz sobie mass efect 2 i pooglądaj sobie scenki erotyczne z kosmitami (widać, że cię podniecają) ja tam wole bardziej ludzkie i kobiece klimaty.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
11
2010-02-26 18:47

:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-26 18:46

Obym wygrał, najbardziej maży mi się Bioshock 1
A na PC te gierki są ??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
4
2010-02-26 18:46

miała być recenzja avp

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
👍
Pretorianin
24
2010-02-26 18:43

Przęgląd tygodnia jak zwykle dobry, ale na mój gust jest to tak:

1. Metro 2033
2. Just Couse 2
3. God of War 3
4. Batllefield: Bad Company 2
5. Final Fantasy XIII

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Chorąży
19
2010-02-26 18:42

Przegląd Tygownia super! Koszulka Mass Effect także mi się spodobała :-) dajcie jedną :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
6
2010-02-26 18:42

kur.. to są najważniejse premiery tego misiąca. AC2 był juz w tym zestawieniu kilka miesiecy temu jakby GOW3(mój faworyt mimo ze nie mam ps3) wychodzil za miesiąc czy dwa na PC tez by go drugi raz nie było

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😈
Konsul
32
2010-02-26 18:40

GOD OF WAR III i pozamiatane

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-02-26 18:38

1. Alien vs Predator 2. Bioshock 3. Mass effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Adrianun
👍
Senator
123
2010-02-26 18:36

Fajny przegląd tygodnia ;) Chociaż dziwi mnie że w liście nie pojawił się AC II

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
bisfhcrew
oversteer
173
2010-02-26 18:36

A ja poproszę Gramy z Tony Hawk: Ride :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2010-02-26 18:34

aliens vs predator, bioshock 2,bayonetta

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
18
2010-02-26 18:32

MAM ANNO VENICE super gierka, jak narazie to tylko 1 scenariusz przeszedłem ale i tak to wymiata. Przegląd supcio :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
O
😊
Senator
66
2010-02-26 18:32

Droga redakcjo tvgry.pl zaciekawiło mnie to, na jakim sprzęcie gracie. A mianowicie to, ile wasz XBOX/PS3 ma wolnego/całkowitego miejsca na dysku. Jaki jest wasz PC (karty, płyty, kości itd.)
Urządzenia, których używacie są wasze, czy to jest firmowy sprzęt ? Jeśli to możliwe proszę was o udzielenie mi odp. w następnym przeglądzie tygodnia. Jeśli ktoś z użytkowników czyta tego posta i chciałby dowiedzieć się jaka jest odp. na wyżej wymienione pytanie, niech wklei to zdanie:

Galaktyczny marzec - galaktyczny przegląd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
😊
Legionista
6
2010-02-26 18:31

1.AvP
2.bioshock
3.god of war

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😃
Pretorianin
27
2010-02-26 18:30

Dla mnie najważniejsza grą marca jest Assassin's Creed II.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
8
2010-02-26 18:30

1 AVP BIOSHOCK 2 GOD OF WAR 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Simba14
😊
Generał
56
2010-02-26 18:30

Skąd można załatwić taką koszulkę jaką ma Dell z Mass Effecta???A przegląd jak zwykle spoko a jedyną grę jaką kupie to będzie BF:BC2 bo JC2 tylko niestety na Vistę:(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
😃
Legionista
9
2010-02-26 18:27

1. Aliens vs predator 2.Bioshock 3.Mass Effect 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Pretorianin
27
2010-02-26 18:25

powinniście dodać wzmiankę że 19 marca wychodzi "Prison Break: The Conspiracy" które zapowiada się na ciekawe, nie tak jak "Lost". Wychodzi na PS3, X360 i PC. Będzie gramy z niego??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
adamk1
Noob Gamer
65
2010-02-26 18:24

czy wy wiecie,gdzie zamieszczać wyniki? na maila tvgry,a nie spoilerujecie innym-wystarczy pomyśleć :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Centurion
18
2010-02-26 18:24

A i jeszcze jedna sprawa vczemu AC 2 niema w 5 hmm??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Pan Tur
Czempion_Kirkwall
34
2010-02-26 18:24

fajny przegląd (ale trzeci obrazek był trudny do odgadnięcia)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Legionista
9
2010-02-26 18:23

Wysłałem emaila na konkurs.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl