Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSP
Okładka Dead or Alive Paradise (PSP)
OkładkaDead or Alive Paradise (PSP)

Dead or Alive Paradise PSP

Gra będąca pobocznym projektem w stosunku do serii bijatyk Dead or Alive. Całość to w rzeczywistości zestaw rozbudowanych mini-gierek, w którym odwiedzamy tropikalną wyspę i wcielamy się w gorące bohaterki z głównego cyklu. Wśród konkurencji znalazły się m.in.

Sportowe | siatkówka | sporty letnie | minigry | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dead or Alive Paradise Premiera PSP

2kwietnia2010

producent: Team Ninja wydawca: Koei Tecmo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dead or Alive Paradise to kolejna odsłona pobocznego cyklu bazującego na marce Dead or Alive, w którym gracz wciela się w charakterystyczne bohaterki popularnej bijatyki i poznaje uroki życia na tropikalnej wyspie. Produkcję opracowało studio Team Ninja we współpracy z firmą Tecmo Koei.

Miejscem akcji Dead or Alive Paradise jest tropikalna wyspa New Zack, na terenie której znalazła się spora liczba atrakcji przeznaczonych dla półnagich piękności. W każdej chwili można tu przystąpić do niezobowiązującego turnieju siatkówki plażowej, wziąć udział w zabawach na basenie, a także udać się do kasyna, którego właścicielem jest nowa postać w serii DoA, rudowłosa Rio.

Równie ważne jest także wcielenie się w rolę fotografa oraz wykonywanie efektownych zdjęć dziewczynom w czasie ich codziennych harców. Nie powinniśmy również zapominać o regularnym obdarowywaniu się prezentami, które pozwalają budować trwałe więzi między bohaterkami. Za zwycięstwa w konkursach oraz kasynie gracz otrzymuje wewnętrzną walutę, czyli tzw. ZACK, którą można wydawać w pobliskim sklepiku. Na półkach można znaleźć ciekawe gadżety, stroje kąpielowe oraz dodatki.

Twórcy Dead or Alive Paradise opracowali na potrzeby gry nieco zmodyfikowany silnik graficzny, wykorzystujący moc PSP przede wszystkim do wyrenderowania efektownych modeli postaci bohaterek. Wyspa New Zack również prezentuje wysoki poziom wykonania, zaskakując gracza wieloma interesującymi lokacjami.

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.3 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Dead or Alive Paradise

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy.