Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2007, 14:27

autor: Jiker

Warhawk w systemie e-dystrybucji za jedyne 20 dolarów?

Future of Videogames, artykuł serwisu 1UP poświęcony przyszłości gier video, jest ciekawy sam w sobie. Wydawać by się mogło, że zamierzeniem autora była jedynie zwięzła analiza dotychczasowych działań różnorakich firm i wyodrębnienie z tego wizji roku 2027. Okazało się jednak, że w szóstym rozdziale znalazła się informacja bardzo interesująca z punktu widzenia posiadaczy konsoli PlayStation 3.

Future of Videogames, artykuł serwisu 1UP poświęcony przyszłości gier video, jest ciekawy sam w sobie. Wydawać by się mogło, że zamierzeniem autora była jedynie zwięzła analiza dotychczasowych działań różnorakich firm i wyodrębnienie z tego wizji roku 2027. Okazało się jednak, że w szóstym rozdziale tekstu znalazła się informacja bardzo interesująca z punktu widzenia posiadaczy konsoli PlayStation 3.

Mianowicie, dotyczy ona ceny gry Warhawk w wersji dystrybuowanej za pośrednictwem usługi PlayStation Network (PlayStation Store). Z informacji zasłyszanych przez redakcję 1UP wynika, że miałaby ona kosztować jedynie 20 dolarów (około 56 złotych). Czy to prawda i czy podobna cena utrzyma się na terenie Europy? Poinformujemy Was o tym, gdy tylko wejdziemy w posiadanie kolejnych wiadomości na ten temat.

Przypominamy, że aktualnie Warhawk poddawany jest zamkniętym beta-testom, w których uczestniczy ograniczona liczba wylosowanych posiadaczy PlayStation 3.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Warhawk

Warhawk