Turniej Armed Assault - podsumowanie

W sobotę o godzinie 17:00 zakończył się pierwszy oficjalny polski turniej Armed Assault. W zawodach wystartowało 34 zawodników, którzy do warszawskiego salonu EMPiK Junior zjechali z całej polski.

Licomp Empik Multimedia Press Release

Komentarze

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

W sobotę o godzinie 17:00 zakończył się pierwszy oficjalny polski turniej Armed Assault. W zawodach wystartowało 34 zawodników, którzy do warszawskiego salonu EMPiK Junior zjechali z całej Polski.

Turniej Armed Assault - podsumowanie - ilustracja #1

Zawodnicy walczyli między sobą o bardzo atrakcyjne nagrody – między innymi o: karty graficzne Connect3D, procesory AMD, karty dźwiękowe i głośniki Creative, odtwarzacze MP3, ksiązki, gry i akcesoria komputerowe od EMPiK, akcesoria komputerowe od Yamo, gry komputerowe od LEM. Półfinaliści również zostali nagrodzeni.

Do finału przeszło 10 najlepszych zawodników, z których wyłoniono zwycięzcę – okazał się nim XTR.

A Oto jak przedstawia się finałowa trójka:

1. XTR

2. Panter

3. Alepasztet

Turniej Armed Assault - podsumowanie - ilustracja #2

Oprócz fanów Armed Assault i śmiałków chętnych spróbować swoich sił, na pierwszy turniej Armed Assault przybyła także ekipa Teleexpressu – urywek z przebiegu turnieju mogliście oglądać w sobotnim wydaniu Teleexpresu.

Podsumowując - Turniej Armed Assault okazał się wielkim sukcesem – wielu miłośników gry, znających się jedynie za pomocą Internetu po raz pierwszy miało okazję spotkać się na żywo. Mamy nadzieje, że dzięki takim imprezom uda nam się zbudować silną społeczność graczy. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Dziękujemy również sponsorom za ufundowanie fantastycznych nagród oraz ekipie z fanowskiego portalu: armedassault.pl za pomoc przy prowadzeniu turnieju.

Turniej Armed Assault - podsumowanie - ilustracja #3
ArmA: Combat Operations

ArmA: Armed Assault

ArmA: Combat Operations
PC
Data wydania: 10 listopada 2006
ArmA: Combat Operations - Encyklopedia Gier
6.5

GRYOnline

7.8

Gracze

6.9

Steam

Wszystkie Oceny
Oceń

  • 505 Games
  • PC

Pierwsze screenshoty z NiGHTS: Journey of Dreams

Następny
Pierwsze screenshoty z NiGHTS: Journey of Dreams

Startuje oficjalna strona Beautiful Katamari

Poprzedni
Startuje oficjalna strona Beautiful Katamari

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
8
9

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl