Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2009, 08:15

autor: Jiker

Treyarch rozbuduje tryb Nazi Zombies z CoD: World at War

Tryb Nazi Zombies, stanowiący część World at War, ostatniej odsłony cyklu Call of Duty, zdobył zaskakująco sporą popularność. Dostrzegli to oczywiście sami twórcy, którzy zapowiadają, że w ramach następnego rozszerzenia do gry opublikowana zostanie nowa zawartość powiązana z opcją odpierania kolejnych ataków nieumarłych.

Tryb Nazi Zombies, stanowiący część World at War, ostatniej odsłony cyklu Call of Duty, zdobył zaskakująco sporą popularność. Dostrzegli to oczywiście sami twórcy, którzy zapowiadają, że w ramach nadciągającego rozszerzenia do gry opublikowana zostanie nowa zawartość powiązana z opcją odpierania kolejnych ataków nieumarłych.

Treyarch rozbuduje tryb Nazi Zombies z CoD: World at War - ilustracja #1

Powyższe informacje zostały potwierdzone za pośrednictwem oficjalnego forum dyskusyjnego, poświęconego serii CoD, na łamach którego głos zabrał JD_2020, community manager studia Treyarch. Z podanych przez niego informacji niestety nie wynika zbyt wiele – możemy się tylko domyślać, że być może chodzi tutaj o udostępnienie kolejnych pomieszczeń twierdzy bądź też zupełnie nowej lokacji, w której przyjdzie się nam bronić przed atakami zombie.

Nie wiemy również co jeszcze mogłoby wejść w skład dodatku, nie znamy także daty premiery oraz jego ewentualnej ceny. Wszystkie te informacje powinny jednak zostać ujawnione już niedługo. Zaprezentowanie pierwszych faktów na temat rozszerzenia wskazuje, że jego debiut jest już całkiem bliski.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.