Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2006, 10:36

Tomb Raider: Legenda w sprzedaży

Dzisiaj na rodzime półki sklepowe trafiło polskie wydanie gry Tomb Raider: Legenda. Wersja z napisami dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 129,90 PLN.

Dzisiaj na rodzime półki sklepowe trafiło polskie wydanie gry Tomb Raider: Legenda. Wersja z napisami dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 129,90 PLN. Zapewne już większość z Was zdążyła się zorientować, że jak gdzieś jest napisane „sugerowana cena” to już po krótkim rozpoznaniu rynku można znaleźć cenę znacznie atrakcyjniejszą – np. w MayClubie, gdzie posiadacze aktywnych abonamentów mogą zakupić grę już za 89 PLN.

Po nieudanej Tomb Raider: The Angel of Darkness, kolejna odsłona przygód seksownej pani archeolog powraca do korzeni - klimatu gry znanego z pierwszych części. O tym czy naszym zdaniem jest to próba udana, możecie przekonać się po lekturze opublikowanej kilka tygodni temu recenzji gry.

Ci, którzy natrafią na jakiekolwiek problemy w trakcie samej gry, niezbędne podpowiedzi znajdą z kolei w bardzo obszernym poradniku.

Tomb Raider: Legenda w sprzedaży - ilustracja #1

Waszej uwadze polecam również trwający na naszych stronach konkurs – jest on związany z jeszcze jednym wydarzeniem, które nawiązuje do premiery Tomb Raider: Legendy. Dokładnie za tydzień w Warszawie zaplanowana jest impreza premierowa z udziałem Karimy Adebibe – modelki wcielającą się w postać Lary Croft. Piątkowa zabawa w Fabryce Trzciny to nie jedyne atrakcja z udziałem tej pani – dzień później w dwóch warszawskich sklepach zaplanowano otwarte spotkania dla graczy:

  • Saturn w Arkadii (ul. Jana Pawła II 82) godz. 11
  • Empik Megastore Junior, (ul. Marszałkowska 116/22) godz. 15

Właśnie w tych miejscach każdy będzie mógł otrzymać plakat, zdobyć autograf Karimy, zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie, czy wziąć udział w konkursach zaplanowanych przez Cenegę.

Tomb Raider: Legenda w sprzedaży - ilustracja #2