Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 16 czerwca 2007, 10:35

The Sims Historie ze świata zwierząt – premiera tuż, tuż

Za tydzień na sklepowe półki trafi gra The Sims Historie ze świata zwierząt. Ze względu na barwną fabułę oraz ciekawych bohaterów, najnowsza odsłona Simów stanowić będzie wspaniałą rozrywkę zarówno dla wytrawnych graczy, jak również dla tych mniej doświadczonych.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Słodkie, lecz nieprzewidywalne... zwierzaki na Twoim laptopie!

Za tydzień na sklepowe półki trafi gra The Sims Historie ze świata zwierząt. Ze względu na barwną fabułę oraz ciekawych bohaterów, najnowsza odsłona Simów stanowić będzie wspaniałą rozrywkę zarówno dla wytrawnych graczy, jak również dla tych mniej doświadczonych. The Sims Historie ze świata zwierząt to druga część serii The Sims Historie, stworzonej specjalnie z myślą o użytkownikach laptopów.

Konstrukcja i charakter cyklu The Sims Historie pozwala graczom w pełni wykorzystywać wyobraźnię, dając jednocześnie możliwość nieprzerwanego kontaktu ze znajomymi. W grach z tej serii stosowane są rozwiązania zaprojektowane z myślą o szybkiej i prostej rozgrywce w domu lub w podróży. Odtąd zawsze razem - graj, sprawdzaj pocztę i rozmawiaj przez komunikator. Dzięki The Sims Historie ze świata zwierząt jest to możliwe!

Tym razem miłośnicy Simowej rzeczywistości będą uczestnikami i jednocześnie towarzyszami życia dwojga bohaterów: Stefana oraz Alicji, którzy na własnej skórze przekonają się, że zwierzęta też mają własną osobowość! Zabawna fabuła The Sims Historie ze świata zwierząt wiedzie graczy przez dwie opowieści składające się z dwunastu rozdziałów. Simy są bohaterami wyjątkowych historii, a gracze razem z nimi przeżywają przepełnione humorem zwroty akcji.

Wciel się w rolę Alicji, która wraz z kochanym psem Ciapkiem musi ocalić swój dom, wygrywając wysoką nagrodę pieniężną na lokalnych zawodach. Następnie zagraj Stefanem i zobacz jak jego niezwykle poukładane życie mąci nagłe pojawienie się rozpieszczonej kotki Pusi. Gra The Sims Historie ze świata zwierząt oferuje dwa niezwykłe sposoby na zabawę. Za sprawą wciągającego trybu historii, będziesz próbować poskromić zwierzaki, by następnie wygrać lokalne zawody. Natomiast klasyczny tryb zabawy umożliwia tworzenie własnych Simów i ich zwierzaków, budowanie domków oraz tresurę czworonożnych przyjaciół. Niezależnie od tego czy grasz między zajęciami na uczelni, czy w trakcie przerwy obiadowej w pracy, sytuacja życiowa Alicji i Stefana zależy tylko od Ciebie - mówi Rod Humble, wicedyrektor w dziale The Sims EA. - Dzięki połączeniu zabawnych i nieraz złośliwych momentów życia, popularna seria The Sims pozwala na prowadzenie wirtualnego życia, dokładnie takiego o jakim marzymy. A teraz, dzięki wersji zaprojektowanej specjalnie dla laptopów, fani mogą zabrać swoich Simów, gdziekolwiek zapragną. To fenomen w świecie rozrywki. Gry o Simach zostały już wydane w ponad dwudziestu wersjach językowych a ich sprzedaż przekroczyła nakład ponad 90 milionów egzemplarzy!

W ramach cyklu The Sims Historie ukazały się już The Sims Historie z życia wzięte, a w niedalekiej przyszłości pojawią się The Sims Historie z bezludnej wyspy. Gry z tej serii są bardzo przystępne i proste w obsłudze. Wystarczy szybka instalacja na laptopie i produkt jest gotowy do uruchomienia. W najbliższej przyszłości serią The Sims Historie będą mogli cieszyć się właściciele komputerów marki Apple.

Oficjalna strona internetowa cyklu The Sims Historie dostępna jest w Internecie, pod adresem www.thesimshistorie.pl