Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2009, 10:45

autor: Maciej Śliwiński

Testy NFS World Online już za miesiąc

Zaledwie tydzień temu Electronic Arts zapowiedziało prace i wydanie czterech nowych gier z popularnej serii Need for Speed a już dziś docierają do nas informacje o początku otwartych testów jednej z nich - Need for Speed World Online.

Zaledwie tydzień temu Electronic Arts zapowiedziało prace i wydanie czterech nowych gier z popularnej serii Need for Speed, a już dziś docierają do nas informacje o początku otwartych testów jednej z nich - Need for Speed World Online.

Według informacji przekazanych przez pracowników studia Black Box pierwsza faza testów na azjatyckim rynku ma zacząć się już w przyszłym miesiącu. Według azjatyckiego oddziału EA, gry z serii NFS cieszą się wielkim zainteresowaniem w tamtej części świata, w szczególności Tajwanie i Hong Kongu. Stąd też decyzja o rozpoczęciu projektu Need for Speed World Online właśnie na tamtejszych rynkach. Dopiero później produkt ma trafić do Stanów Zjednoczonych i Europy.

Jon Niermann, prezes EA Azja powiedział: „Patrzymy z nadzieją na rezultaty fazy testowej aby w dalszym ciągu polepszać nasze usługi online w Azji .”

Gra jest przygotowywana przed singapurski oddział EA oraz studio Black Box, odpowiedzialne między innymi za Need for Speed Undercover. NFS World Online ma być grą zupełnie darmową, przeznaczoną wyłącznie do rozgrywek sieciowych.

Więcej informacji na temat Need for Speed World Online znajdziecie tutaj.