Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 maja 2007, 06:40

Soundtrack z Red Steel już dostępny

Amerykański oddział koncernu Ubisoft Entertainment opublikował wczoraj oświadczenie prasowe, w którym poinformował o premierze ścieżki dźwiękowej do gry Red Steel. Dedykowana konsoli Nintendo Wii pierwszoosobowa strzelanina, pojawiła się na rynku elektronicznej rozrywki pod koniec ubiegłego roku.

Amerykański oddział koncernu Ubisoft Entertainment opublikował wczoraj oświadczenie prasowe, w którym poinformował o premierze ścieżki dźwiękowej do gry Red Steel. Dedykowana konsoli Nintendo Wii strzelanina, pojawiła się na rynku elektronicznej rozrywki pod koniec ubiegłego roku.

Soundtrack z Red Steel już dostępny - ilustracja #1

Choć Red Steel zebrał przeciętne recenzje, to jednak uwagę krytyków zwróciła przygotowana dla potrzeb gry muzyka, której autorem jest Tom Salta. Jego kompozycje okazały się tak dobre, że zebrały kilka nagród, m.in. tytuł najlepszej ścieżki dźwiękowej 2006 roku według popularnego magazynu IGN. Nic dziwnego, że w końcu przedstawiciele koncernu Ubisoft Entertainment podjęli decyzję o wydaniu soundtracku.

Składający się z dwudziestu dwóch utworów album można nabyć już za pośrednictwem internetowego sklepu iTunes, w atrakcyjnej cenie 9.99$ (pojedynczy utwór kosztuje 0.99$ dlatego najlepiej nabyć od razu całą płytę). 29 maja, czyli już za tydzień, soundtrack trafi do zwykłych sklepów w Stanach Zjednoczonych. Wydaniem krążka zajęły się wytwórnie Persist Records oraz Sumthing Distribution.