Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2018, 20:21

autor: Vergil

Sony zapowiada PlayStation Hits

Sony zapowiedziało PlayStation Hits, czyli specjalne wydania najbardziej cenionych gier na PlayStation 4, które od lipca 2018 roku będzie można nabyć w niższej cenie. Japoński gigant podzielił się listą tytułów, które doczekają się reedycji.

Jest tradycją, że hity z konsol Sony z czasem zostają objęte programem reedycji. To samo tyczy się najbardziej docenionych przez graczy produkcji na PlayStation 4 – japoński gigant zapowiedział bowiem serię PlayStation Hits. Począwszy od 18 lipca 2018 roku, za 19,99 euro (co w Polsce powinno zaowocować ceną na poziomie 85 złotych) w europejskich sklepach (dotyczy to również PlayStation Store) będzie można nabyć:

 1. Bloodborne
 2. DriveClub
 3. inFamous: Second Son
 4. Killzone: Shadow Fall
 5. The Last of Us Remastered
 6. LittleBigPlanet 3
 7. Ratchet & Clank
 8. Uncharted 4: Kres Złodzieja
 9. Need for Speed
 10. Need for Speed Rivals
 11. EA Sports UFC 2
 12. Yakuza Zero
 13. Earth Defense 4.1: The Shadow of New Despair
 14. Project CARS
 15. Dragon Ball Xenoverse
 16. Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Complete Edition
 17. Watch Dogs
 18. Assassin’s Creed IV: Black Flag
 19. Rayman Legends
 20. Mortal Kombat X
 21. Batman: Arkham Knight
 22. Śródziemie: Cień Mordoru
 23. Street Fighter V

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszych programów Sony, powyższa lista, kóra z czasem ma zostać rozbudowana o kolejne pozycje, obejmuje zarówno tytuły ekskluzywne, jak i wysoko oceniane oraz dobrze sprzedające się produkcje multiplatformowe. Uwagę zwracają również pudełka, które od premierowych wersji odróżnia tylko niewielki czerwony pasek tuż pod logotypem PS4 oraz czerwony grzbiet; antyfani okładek rodem z serii Platinum mogą więc odetchnąć z ulgą.

Warto zauważyć, że amerykańska lista produkcji objętych programem PlayStation Hits prezentuje się nieco inaczej – choć znajdziemy na niej między innymi Dooma, Battlefielda 4 czy Yakuzę Kiwami, próżno na niej szukać między innymi Need for Speeda, Watch Dogs lub choćby Batmana: Arkham Knight. Poza tym w Stanach Zjednoczonych reedycji doczeka się początkowo piętnaście tytułów; jako ciekawostkę należy dodać, że Amerykanie zapłacą za nie nieco mniej od graczy ze Starego Kontynentu, bo 19,99 dolarów (co w przeliczeniu daje około 75 złotych).

Dzięki PlayStation Hits będzie można nadrobić zaległości, które narobiły się wielu graczom w ciągu niemal pięciu lat od debiutu PlayStation 4. - Sony zapowiada PlayStation Hits - wiadomość - 2018-06-19
Dzięki PlayStation Hits będzie można nadrobić zaległości, które narobiły się wielu graczom w ciągu niemal pięciu lat od debiutu PlayStation 4.
 1. Oficjalna strona internetowa konsoli PlayStation 4