Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2009, 13:04

autor: Ramsik

Sony dołącza do Steama

Ta wiadomość to kolejny argument przemawiający za faktem, że przyszłość należy do cyfrowej dystrybucji. Do platformy Steam dołączyła bowiem kolejna znana w branży elektronicznej rozrywki firma, a mianowicie Sony Online Entertainment.

Ta wiadomość to kolejny argument przemawiający za hipotezą głoszącą, że przyszłość może należeć do cyfrowej dystrybucji. Do platformy Steam dołączyła bowiem kolejna znana w branży elektronicznej rozrywki firma, a mianowicie Sony Online Entertainment.

Usługa Valve już na starcie współpracy z japońską korporacją wzbogaciła się o kilka tytułów z gatunku MMO. Na pierwszy plan wysuwa się seria Everquest – na Steam trafiły obie części wraz ze wszystkimi dodatkami. Poza tym za pomocą systemu cyfrowej dystrybucji można też nabyć Vanguard: Saga of Heroes oraz Pirates of the Burning Sea.

Sony dołącza do Steama - ilustracja #1

W każdą z powyżej wymienionych produkcji można grać za darmo przez 30 dni, przy czym promocja dotyczy jedynie nowo założonych w świecie każdej z produkcji kont. Ponadto wkroczenie Sony w szeregi Steam jest celebrowane obniżką ceny Vanguard: Saga of Heroes, Pirates of the Burning Sea oraz dodatków do EverQuest (Secrets of Faydwer) oraz Everquest II (Rise of Kunark). Wszystkie gry zostały przecenione na 7,99 Euro i pozostaną w promocji do 26 stycznia włącznie.

Steam rośnie w siłę. Nie dość, że na sprzedaż za jego pośrednictwem decyduje się coraz więcej znanych firm, to na dodatek atrakcyjność platformy zwiększają liczne promocje, jak dla przykładu zakończona 2 stycznia świąteczna obniżka, kiedy takie hity jak Bioshock mieliśmy okazję nabyć za jedyne 5 Euro.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.