Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2007, 13:39

autor: Major Doktor Upiorna

SingStar w wersji dla PS3 w ostatniej fazie produkcji

Paulina Bozek, przedstawicielka Sony Computer Entertainment oświadczyła, że gra SingStar w wersji dla PlayStation 3 weszła już w ostatnią fazę produkcji. W poście zamieszczonym na serwisie IGN dzieli się ona z czytelnikami własnymi wrażeniami z niniejszego tytułu.

Paulina Bozek, przedstawicielka Sony Computer Entertainment oświadczyła, że gra SingStar w wersji dla PlayStation 3 weszła już w ostatnią fazę produkcji. W poście zamieszczonym na serwisie IGN dzieli się ona z czytelnikami własnymi wrażeniami z niniejszego tytułu. „Co ekscytującego mogę powiedzieć o grze? (...) dzięki niej na wyciągnięcie ręki mamy sposobność pobrania z sieci setki piosenek. Co więcej możemy bez reszty zapomnieć się w bezliku utworów i ściągnąć dokładnie te, które chcemy – wspaniale jest wybierać z bogatego asortymentu.”

Ponadto Bozek zapewniła, że w dostępnej płytotece poza znanymi hitami zostaną umieszczone również kompozycje mniej popularnych wykonawców. Według jej słów „Nie będziemy musieli dłużej męczyć się z trzydziestoma perfekcyjnymi piosenkami i próbować znaleźć nieco radości w zabawie.” W przygotowanej ofercie na pewno wygrzebie się coś nawet dla tych najwybredniejszych miłośników muzyki.

Premiera niniejszej pozycji ma być zlokalizowana na ostatnie dni lipca 2007 roku. Niestety nie ogłoszono daty wydania SingStar na terenie naszego kraju. Więcej informacji na temat owej produkcji znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.