Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2007, 13:48

autor: Metatron

Shrek The Third już w sprzedaży

Firma wydawnicza Activision ogłosiła, że trzecia część gry opowiadającej o przygodach znanego z ekranów kinowych sympatycznego ogra, Shrek The Third, trafiła właśnie do sprzedaży na całym świecie. Tym samym wcześniejsze informacje o przesunięciu daty premiery na czerwiec, okazały się przedwczesne. Jedynie wersja na PSP ukaże się dopiero na początku przyszłego miesiąca.

Firma wydawnicza Activision ogłosiła, że trzecia część gry opowiadającej o przygodach znanego z ekranów kinowych sympatycznego ogra, Shrek The Third, trafiła właśnie do sprzedaży na całym świecie. Tym samym wcześniejsze informacje o przesunięciu daty premiery na czerwiec okazały się przedwczesne. Jedynie wersja na PSP ukaże się dopiero na początku przyszłego miesiąca.

Shrek The Third już w sprzedaży - ilustracja #1

Przypominamy, że Shrek The Third to gra z gatunku action-adventure, zawierająca dodatkowo mini-gierki przeznaczone dla wielu graczy. Fabuła produkcji pokrywa się z historią opowiedzianą w filmie pod tym samym tytułem, który światową premierę ma 18 maja, a w Polsce do kin trafi 29 czerwca. Więcej informacji na temat gry znaleźć można na łamach naszej encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Shrek Trzeci

Shrek Trzeci