Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2009, 10:30

autor: Maciej Śliwiński

Seria wydawnicza PREMIUM GAMES od Cenegi Poland

Krajowy dystrybutor gier wychodzi z ciekawą ofertą dla graczy. Nakładem Cenegi zacznie niedługo ukazywać się nowa seria wydawnicza - PREMIUM GAMES, której założeniem jest dostarczanie na rynek w miarę nowych tytułów po dość atrakcyjnej dla gracza cenie.

Krajowy dystrybutor gier wychodzi z ciekawą ofertą dla graczy. Nakładem Cenegi Poland zacznie niedługo ukazywać się nowa seria wydawnicza - PREMIUM GAMES, której założeniem jest dostarczanie na rynek w miarę nowych tytułów po dość atrakcyjnej dla gracza cenie.

Oficjalna informacja prasowa Cenegi Poland głosi, że seria ma mieć swój debiut na rynku jeszcze w tym miesiącu. Początkowo na sklepowe półki trafi sześć tytułów, które swoje premiery miały w ostatnich kilku lub kilkunastu miesiącach: King’s Bounty: Legenda, ciekawe połączenie strategii i gry z gatunku cRPG, Sacred 2: Fallen Angel – obok Diablo, jeden z lepszych tytułów action RPG, kolejna część przygód światowej sławy archeolog Lary Croft w grze Tomb Raider: Underworld, turowa strategia Civilization IV Complete, Bioshock – jedna z najlepszych gier FPP w ostatnim czasie oraz Warhammer: Mark of Chaos - Złota Edycja.

Seria wydawnicza PREMIUM GAMES od Cenegi Poland - ilustracja #1

Seria PREMIUM GAMES będzie oczywiście obejmować wyłącznie tytuły będące w dystrybucji Cenegi Poland w Polsce. Gry mają ukazywać się „w możliwie najkrótszym czasie”, co tak naprawdę niewiele mówi i można interpretować to różnie. Według polskiego wydawcy seria ma wyróżniać się wysokiej jakości poligrafią oraz jakością wydania, a także poradnikami dołączanymi do każdej gry. Wydaje się jednak, że jest to obecnie standard na rynku, zarówno w przypadku serii wydawniczych, jak i normalnych tytułów. Tym, co wyróżni serię zapowiadaną przez Cenegę Poland, będzie specjalny Premium Disc z wszelkiego rodzaju mediami związanymi z grą.

Gry z serii PREMIUM GAMES trafią do sprzedaży 27 marca w cenie 69,99 zł. Będziecie je mogli nabyć w naszym sklepie GRY-OnLine.