Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2009, 12:20

autor: Darx

Przecieki w sprawie Ultimate Spider-Man 2?

Jak donosi blog superannuation, dwóch byłych pracowników studia Treyarch, zamieściło w swoich życiorysach informacje o pracach nad projektem Ultimate Spider-Man 2. Tytuł, który przypuszczalnie jest w fazie produkcji od 2006 roku, byłby sequelem dla Ultimate Spider-Man.

Jak donosi blog superannuation, dwóch byłych pracowników studia Treyarch zamieściło w swoich życiorysach informacje o pracach nad projektem Ultimate Spider-Man 2. Tytuł, który przypuszczalnie jest w fazie produkcji od 2006 roku, byłby sequelem dla Ultimate Spider-Man.

Andrew Swihart, projektant środowisk 3D (realizujący zadania dla studia w latach 2006-2007) oraz specjalista od efektów wizualnych Johnny P. van Zelm (zatrudniony w latach 2000-2007), wspólnie wymieniają Ultimate Spider-Man 2 na swoich stronach wizytówkach/CV pośród gier, nad którymi przyszło im pracować. A trzeba przypomnieć, że Treyarch to studio odpowiedzialne m.in za Call of Duty: World at War oraz całą serię tytułów o przygodach Człowieka Pająka (Spider-Man 3: The Game, Spider-Man: Web of Shadows, Ultimate Spider-Man, Spider-Man 2: The Game).

Całym faktem dość zaskoczone wydaje się Activision (wydawca gier o Człowieku Pająku), którego dział Public Relations oznajmił, iż nie posiada żadnych informacji o danej produkcji oraz przypomniał, że taka gra nie została przez wydawcę zapowiedziana.

Fanom tytułu pozostaje jedynie czekać na oficjalne potwierdzenia oraz mieć nadzieję, że Ultimate Spider-Man 2 nie został w efekcie przekształcony oraz wydany jako Spider-Man: Web of Shadows, debiutujący w październiku zeszłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry