Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2007, 13:16

autor: Major Doktor Upiorna

Producent Steambot Chronicles pracuje nad nową grą

Japoński serwis informacyjny opublikował wywiad z Kazumą Kujoutem, producentem pochodzącym ze stajni Irem. Ów developer znany jest przede wszystkim z takich pozycji, jak Disaster Report i Steambot Chronicles. W rozmowie z redaktorami przedstawiciel wspomnianej firmy ujawnił, że pracuje właśnie nad nową grą dedykowaną posiadaczom konsoli PlayStation Portable.

Japoński serwis informacyjny opublikował wywiad z Kazuma Kujou, producentem pochodzącym ze stajni Irem. Ów developer znany jest przede wszystkim z takich pozycji, jak Disaster Report i Steambot Chronicles. W rozmowie z redaktorami przedstawiciel wspomnianej firmy ujawnił, że pracuje właśnie nad nową grą dedykowaną posiadaczom konsoli PlayStation Portable.

Niestety obecnie znane są nam jedynie drobne szczegóły odnośnie owego tytułu. Wiadomo, że na pewno będzie to gra o charakterze strategicznym, zawierająca elementy science fiction. Kujou wyznał też, że chciałby dać użytkownikom nieograniczoną wolność w eksploracji wirtualnego środowiska. Pozostałe informacje nadal stanowią wielką niewiadomą – pojawiają się jedynie nieoficjalne spekulacje, że gra w pewnych aspektach podąży ścieżką wyznaczoną przez Steambot Chronicles.

Dokładniejsze dane odnośnie tego tajemniczego projektu powinny pojawić się w ciągu najbliższych tygodni. Będziemy śledzili ten temat i na bieżąco informowali Was o zmianach.