Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2009, 10:53

autor: Dorota "vampire" Drużko

Premiera The Lord of the Rings: Conquest

Od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już kupić najnowszą grę akcji osadzoną w świecie Władcy Pierścieni Tolkiena - The Lord of the Rings: Conquest. Z kolei na terenie Europy (i Polski) tytuł dostępny będzie w najbliższy piątek, czyli 16 stycznia, oczywiście dzięki firmie Electronic Arts Polska.

Od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już kupić najnowszą grę akcji osadzoną w świecie Władcy Pierścieni Tolkiena - The Lord of the Rings: Conquest. Z kolei na terenie Europy (i Polski) tytuł dostępny będzie w najbliższy piątek, czyli 16 stycznia, oczywiście dzięki firmie Electronic Arts Polska. Pecetowa wersja gry została zlokalizowana w sposób kinowy (tylko napisy) i ukaże się pod tytułem Władca Pierścieni: Podbój w cenie 139 zł. Natomiast edycje konsolowe zostaną wydane w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Posiadacze PS3 i Xboxów 360 za LotR: Conquest będą musieli zapłacić 209,90 zł, a najmniej, bo 119 zł kosztować ma wersja stworzona z myślą o Nintendo DS.

Premiera The Lord of the Rings: Conquest - ilustracja #1

Więcej na temat gry możecie dowiedzieć się z naszych zapowiedzi edycji pecetowej i oficjalnej strony programu. Przypomnijmy jeszcze, że już od kilku dni właściciele najmocniejszych konsol mogą pobrać wersję demo odpowiednio za pośrednictwem PS Store lub Xbox Live. Niestety komputerowi gracze zostali tej możliwości pozbawieni. Zawsze mogą jednak sprawdzić jak wygląda rozgrywka w akcji oglądając pierwszą i drugą część naszego materiału z cyklu Gramy!.