Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2007, 16:01

autor: Jiker

Premiera Guitar Hero III jesienią 2007 roku?

Przed kilkunastoma dniami przekazaliśmy Wam informację, że firma RedOctane wyda wspólnymi siłami ze swoim nowym właścicielem, czyli Activision, kolejną grę z serii Guitar Hero. Guitar Hero 80’s, bo taki tytuł będzie nosić, zostanie wydana jeszcze na PlayStation 2. Wygląda jednak na to, że nie będzie to ostatnia odsłona GH, która zawita na tę najpopularniejszą konsolę poprzedniej generacji.

Przed kilkunastoma dniami przekazaliśmy Wam informację, że firma RedOctane wyda wspólnymi siłami ze swoim nowym właścicielem, czyli koncernem Activision, kolejną grę z serii Guitar Hero. Guitar Hero 80’s, bo taki tytuł będzie nosić, zostanie wydana jeszcze na PlayStation 2. Wygląda jednak na to, że nie będzie to ostatnia odsłona GH, która zawita na tę najpopularniejszą konsolę poprzedniej generacji.

Odwiedzając oficjalną stronę internetową firmy RedOctane, a dokładnie rzecz ujmując sekcję FAQ tego serwisu, można bowiem natrafić na następującą informację: „Amerykańska premiera Guitar Hero III planowana jest obecnie na jesień 2007 roku. Gra ukaże się na PS2, PS3, Xboksa 360 oraz Nintendo Wii”. Produkcją gry powinno się zając, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, studio Neversoft, znane dotąd z serii Tony Hawk Pro Skater.

Informacji przedstawianych w ramach odpowiedzi na pytania z FAQ nie należy jednak traktować jako oficjalnych oświadczeń zainteresowanych firm. Niemniej jednak prawdopodobieństwo autentyczności jest bardzo duże, zważywszy również na wcześniejsze zapowiedzi RedOctane o chęci kontynuowania serii Guitar Hero. Czekamy na potwierdzenie tych rewelacji.