Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2009, 10:10

autor: Jiker

Powstaje drugie rozszerzenie do S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czernobyla

Zachodnie serwisy internetowe donoszą, powołując się na wywiad z prezesem ukraińskiego studia GSC Game World Sergeyem Grigorovitchem, że w zaawansowanych pracach znajduje się drugie rozszerzenie do strzelaniny z elementami RPG S.T.A.L.K.E.R. S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, bo taki nosi ono tytuł, trafi do sprzedaży jesienią 2009 roku.

Zachodnie serwisy internetowe donoszą, powołując się na wywiad z prezesem ukraińskiego studia GSC Game World Sergeyem Grigorovitchem, że w zaawansowanych pracach znajduje się drugie rozszerzenie do strzelaniny z elementami RPG S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat, bo taki nosi ono podtytuł, trafi do sprzedaży jesienią 2009 roku.

Powstaje drugie rozszerzenie do S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czernobyla - ilustracja #1

Jesienią S.T.A.L.K.E.R. będzie posiadać już dwa rozszerzenia.

W wywiadzie, częściowo przetłumaczonym na angielski przez redakcje serwisów ClanBase oraz TTLG, znalazły się również pierwsze, szczątkowe informacje na temat pełnoprawnej kontynuacji wydanego w 2007 roku S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Podobno studio GSC Game World już przy niej dłubie, co z pewnością ucieszy wszystkich fanów podróżowania po skażonych terenach położonych w okolicach Czarnobyla.

Cykl S.T.A.L.K.E.R. zapoczątkowany został w marcu 2007 roku ciepło przyjętą strzelaniną z elementami gier taktycznych i cRPG. Blisko półtora roku temu, za sprawą dodatku Czyste Niebo uzyskaliśmy możliwość poznania wydarzeń, które wpłynęły bezpośrednio na sytuację przedstawioną w podstawowej wersji gry. Czy za sprawą Call of Pripyat ukazana zostanie dalsza część historii? Dowiemy się tego już wkrótce.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.