Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 maja 2009, 15:19

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: X-Men Origins: Wolverine

„Gra X-Men Origins: Wolverine wykorzystuje filmową licencję, jednakże nie jest przeniesionym na ekrany monitorów i telewizorów scenariuszem, a raczej uzupełnieniem i dopowiedzeniem pewnej historii. Głównym bohaterem jest tutaj Wolverine (Rosomak), jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych mutantów z komiksowego uniwersum Marvela."

„Gra X-Men Origins: Wolverine wykorzystuje filmową licencję, jednakże nie jest przeniesionym na ekrany monitorów i telewizorów scenariuszem, a raczej uzupełnieniem i dopowiedzeniem pewnej historii. Głównym bohaterem jest tutaj Wolverine (Rosomak), jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych mutantów z komiksowego uniwersum Marvela.

Dzięki niniejszemu poradnikowi nie ma szans abyś zaciął się w którymkolwiek momencie zabawy, a ponadto odnajdziesz wszystkie 95 nieśmiertelników, wszystkie mutageny i tzw. Health Boosty oraz odblokujesz wszystkie bonusowe kostiumy. Wolverine nie jest programem specjalnie trudnym, jeżeli jednak poczujesz się w którymś miejscu zagubiony, poniżej z pewnością znajdziesz potrzebną odpowiedź. Poradnik powstał na wersji na PC, opis sterowania uwzględnia zarówno pada od Xboksa 360 jak i kombinację klawiatura + mysz. Ponadto konsolowcy znajdą w nim opis Achievementów i Trofeów, które możemy odblokować w grze.” - „g40st”

X-Men Origins: Wolverine – poradnik

Pełna wersja poradnika do gry X-Men Origins: Wolverine w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.