Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 kwietnia 2007, 19:18

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Tony Tough 2: A Rake's Progress

Typowy dzień Tony'ego Tougha nastoletniego mieszkańca mieściny Washington w stanie Nowy Meksyk zaczyna się od... wyrzucenia budzika przez okno. Potem następuje nerwowe bieganie po mieszkaniu, omyłkowe zabranie drugiego śniadania ojca, spóźnienie się na szkolny autobus i... pięć tysięcy kłopotów, w jakie zaraz wpakuje się nasz małoletni koleżka.

„Typowy dzień Tony'ego Tougha nastoletniego mieszkańca mieściny Washington w stanie Nowy Meksyk zaczyna się od... wyrzucenia budzika przez okno. Potem następuje nerwowe bieganie po mieszkaniu, omyłkowe zabranie drugiego śniadania ojca, spóźnienie się na szkolny autobus i... pięć tysięcy kłopotów, w jakie zaraz wpakuje się nasz małoletni koleżka. Nie wierzycie...? Ha, nie znacie jeszcze jego możliwości!

Gotowi na szybką jazdę bez trzymanki? To zaczynamy...” - „kassiopestka”

Tony Tough 2: A Rake's Progress - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tony Tough 2: A Rake's Progress w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tony Tough 2: A Rake's Progress

Tony Tough 2: A Rake's Progress